![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
16:32, 24 серпня 2016 р.
У бібліотеці Слов'янська відкрилась виставка та відбувся телеміст
Сьогодні, у День Незалежності України у Центральній бібліотеці відкрилась перша пересувна дитяча галерея під покровом митрополита Андрія.
На унікальній виставці, яка одночасно відбувалася в кількох містах україни були представлені роботи учасників міжнародного форуму мистецької творчості "Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа", який приурочений прославі святим Митрополита Андрія Шептицького.
![У бібліотеці Слов'янська відкрилась виставка та відбувся т..., фото-1 У бібліотеці Слов'янська відкрилась виставка та відбувся телеміст, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
У форумі прийняли участь і діти з Донбасу, зокрема зі Слов'янська, Маріуполя, Северодонецька, Станиці Луганської та ін. В рамках форуму діти були запрошені у Львів на щорічні мистецькі семінари, виставки, конкурси та екскурсії. Там вони створювали свої мистецькі шедеври, які згодом висували на конкурс.
Поїхати до омріяного Міжнародного форуму у Львів дітям допоміг отець УГКЦ Полікарп, який сьогодні був присутній на відкритті виставки у Слов'янську. У холі бібліотеки також зібралися учасники форуму, їх батьки, молоді таланти міста та співробітники бібліотеки. Про пригоди у Львові розповідав також керівник Слов'янської делегації Олександр Чорний.
![У бібліотеці Слов'янська відкрилась виставка та відбувся т..., фото-2 У бібліотеці Слов'янська відкрилась виставка та відбувся телеміст, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні учасники з різних міст, де також відкривались пересувні виставки, зв'язались між собою через інтернет. Слов'янськ, Маріуполь, Хмельницький, Київ і Львів привітали один одного з Днем Незалежності України через "телеміст".
![У бібліотеці Слов'янська відкрилась виставка та відбувся т..., фото-3 У бібліотеці Слов'янська відкрилась виставка та відбувся телеміст, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
У кінці присутні могли уважніше роздивитися роботи талановитої молоді та поспілкуватися з учасниками та організаторами форуму.
![У бібліотеці Слов'янська відкрилась виставка та відбувся т..., фото-4 У бібліотеці Слов'янська відкрилась виставка та відбувся телеміст, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У бібліотеці Слов'янська відкрилась виставка та відбувся т..., фото-5 У бібліотеці Слов'янська відкрилась виставка та відбувся телеміст, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У бібліотеці Слов'янська відкрилась виставка та відбувся т..., фото-6 У бібліотеці Слов'янська відкрилась виставка та відбувся телеміст, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У бібліотеці Слов'янська відкрилась виставка та відбувся т..., фото-7 У бібліотеці Слов'янська відкрилась виставка та відбувся телеміст, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
10:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі