
11:10, 25 листопада 2016 р.
У Слов'янську обирали президента учнівського самоврядування
Президентом міського учнівського самоврядування «Молодіжна адміністрація» стала учениця ЗОШ №16 Карина Мотузка.
24 листопада у стінах Центру дитячої та юнацької творчості м. Слов’янська пройшли вибори президента міського учнівського самоврядування «Молодіжна адміністрація».
У виборах взяли участь 7 представників з різних шкіл. Кандидатами стали Кононова Єлізавета ЗОШ №4, Бибик Валентина ЗОШ №6, Глушко Ірина ЗОШ №12, Зубашева Валерія ЗОШ №1,3 место ЗОШ №1), Мотузка Карина ЗОШ №16, Осіпов Віталій ЗОШ №17, Бабиніна Юлія ЗОШ №6.
Кожен з кандидатів представив свою передвиборчу програму на 2 роки. В програму входили пропозиції щодо розвитку школярів. Так, кандидати в президенти міського учнівського самоврядування пропонували звернути більшу увагу на спортивне життя школярів, позашкільний розвиток, а також співпрацю шкіл з міськими організаціями.
Виборцями були школярі з різних шкіл міста.
За результатами голосування президентом міського учнівського самоврядування «Молодіжна адміністрація» стала учениця ЗОШ № 16 Карина Мотузка.
Друге місце зайняла учениця ЗОШ №6 Бабиніна Юлія. На третьому місці опинилася учениця ЗОШ №1 Зубашева Валерія.
Окрім того, кожен з кандидатів увійшов в молодіжну раду міста.
Вітаємо «Молодіжну адміністрацію» з новим президентом!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:38
Вчора
16:25
Вчора
15:17
Вчора
14:22
Вчора
12:03
Вчора
11:06
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
08:27, 9 червня
11:31, 5 червня
10:16, 9 червня
10:54, 5 червня
08:19, 7 червня
Коментарі