• Головна
  • У Слов’янську 54 учасники АТО подали заяви про надання земельних ділянок
09:45, 3 квітня 2017 р.

У Слов’янську 54 учасники АТО подали заяви про надання земельних ділянок

У Слов’янську 54 учасники АТО подали заяви про надання земельних ділянок. На даний момент, землі не вистачає.

Окрім землі для будівництва житлових будинків, учасники АТО претендують на землю для будівлі гаражів та під ОСГ (прим. особисте селянське господарство).  Через те, що Слов’янськ не має земель сільгосппризначення, бажаючі можуть звернутися з аналогічною заявою до Слов’янського району – селищ, розрахованих на сільськогосподарську діяльність.

На найближчому до завершення етапі знаходяться документи по землям на вул. Парковій, там буде знаходитись 21 земельна ділянка.

Детальний план земельних ділянок вже розроблений. Для того, щоб удешевшити вартість розробки документації по землеустрою, на розгляд буде висунуто проект землеустрою щодо впорядкування територій. Цим проектом будуть сформовані окремі ділянки, з кадастровими номерами, площею. Тобто, вся територія, яка виділяється для учасників АТО, буде детально розбита на окремі земельні ділянки.

Яким чином будуть розподілятися земельні ділянки, нам розказала начальник відділу раціонального використання земельних ресурсів Литвинова Олена Данилівна.

У відділі ведеться пронумерований журнал, в який за часом подання реєструються заяви на землі.

Заяви подаються в Центр надання адміністративних послуг ( к.101). Там заяву реєструють в електронному вигляді. За рішенням міської ради земельні ділянки учасникам бойових дій будуть надаватися в порядку черги реєстрації заяв.

До кінця літа, планується, що учасники АТО вже матимуть дозвіл на технічну документацію. Технічну документацію на земельні ділянки бійці АТО повинні будуть оформлювати самостійно за свої кошти.

Для цього треба мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, а також документ, що посвідчує його участь в АТО( посвідчення довідка). Технічна документація замовляється у відповідної організації, яка має дозвіл на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону.

Проект повинен бути узгоджений на сесії міської ради. Протягом чотирнадцяти календарних днів приймається рішення про затвердження землевпорядної документації та передачі земельної ділянки у приватну власність.

Завершальним етапом процедури приватизації земельної ділянки є державна реєстрація права власності на земельну ділянку в органах державної реєстрації прав.

На даний момент, земельних ділянок для видачі всім учасникам бойових дій зі Слов ’ янська не вистачає. Але найближчим часом буде розглянута пропозиція щодо виділення додаткової території у селищі Семенівка.

Головним планом є виділити земельні ділянки під будівництво будинку всім учасникам АТО зі Слов’янська. На даний момент, ділянки для побудови гаражів, або для ОСГ у Слов ’ янську виділятися не будуть.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #АТО #земля #льготи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...