
15:52, 24 квітня 2017 р.
Гвардійці Слов'янська взяли участь в проведенні навчально – польового збору

Військовослужбовці Слов'янського полку Національної гвардії України взяли участь в «Зльоті» майбутніх випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста, присвячений темі патріо тичного виховання молоді.
Після урочистого шикування, виносу Державного Прапору та виконання Гімну, гвардійці продемонстрували дітям зразки військової техніки, а майор Олександр Бурлака розповів майбутнім випускникам шкіл про переваги служби за контрактом в нашому відомстві, а також про правила вступу до академії Національної гвардії України.
Учнів неабияк зацікавило практичне заняття з надання першої медичної допомоги, на якому військові медики розповіли, як допомогти пораненому в умовах бойових дій, не піддаватись паніці та врятувати життя в польових умовах.
Юнаки та дівчата мали можливість оглянути бойову техніку, дізнатися про особливості її функціонування. Підлітки з радістю побували в якості асистентів, зробили багато яскравих фото.


Підполковник Олег Фомін
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:27
Вчора
16:14
Вчора
14:16
Вчора
Спецтема
Оголошення
15:21, 22 червня
15:07, 22 червня
18
13:33, 17 червня
9
15:12, 22 червня
9
Коментарі