
09:11, 28 квітня 2017 р.
На окуповані території Донбасу планують провести українське теле- і радіомовлення

В Краматорську пройшла зустріч і обговорення проекту розвитку теле- і радіомовлення на вільних територіях Донеччини і поширення сигналу на території поки що окуповані.
Про це на своїй сторінці у Facebook пишеголова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Павло Жебрівський наголосив, що важливим єкомплексне покриття сигналом усієї території області.
Робочій проект буде готовий орієнтовно 15 травня.
" Орієнтовно до 15 травня і ми, і Нацрада з питань телерадіомовлення і Міністерство інформаційної політики пропрацюємо усі робочі питання і вийдемо із робочим проектом. А поки що узгоджуємо, прораховуємо, аналізуємо ", - пише Жебрівський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:27
Вчора
16:14
Вчора
14:16
Вчора
Спецтема
Оголошення
13:33, 17 червня
15
11:11, 19 червня
12:18, 19 червня
15:21, 22 червня
Коментарі