Слов’янські та лиманські правоохоронці заступили до охорони громадського порядку на території обслуговування своїх підрозділів

У Слов’янську та Лимані відбувся загальнообласний інструктаж поліції та доданих сил, що заступають на патрулювання п’ятничним вечором.

 Представники керівного складу Слов'янського відділу та Лиманського відділення поліції проінструктували своїх підлеглих та військовослужбовців, що прибули для несення служби. Увагу було привернуто на пильне несення служби, припинення порушень адміністративного характеру, що будуть виявлені на маршрутах патрулювання. Правоохоронцям нагадали порядок перевірки підозрілих громадян за допомогою Ситуаційного центру ГУНП – метою даної роботи є виявлення осіб, що перебувають у розшуку, в тому числі через зв'язок із незаконними збройними формуваннями.

 Найголовнішими завданнями для сумісних патрулів є уберегти громадян від протиправних посягань та забезпечити проведення антитерористичної роботи в своїй оперативній зоні. Охорона правопорядку буде проходити у центрі Слов'янська та його віддалених мікрорайонах, на авто- та залізничному вокзалі.

 У Лимані наряди будуть поділені між північною та південною частинами міста, поліцейські будуть наближені до всіх транспортних об'єктів.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов