Казуси та кумедні випадки на ЗНО-2017 у Слов'янську

 16 червня завершується основна сесія ЗНО 2017 року. А, як відомо, випускні іспити-це великий стрес для будь-якого учня, навіть добре підготовленого. Проте навіть там бувають такі моменти, які можуть розрядити атмосферу та налаштувати школярів на позитивний лад. Тож представляємо вам невеличку добірку казусів і кумедних ситуацій, що сталися цьогоріч з абітурієнтами нашого міста.

 "На іспиті з математики мене потішив учень, який почав голосити на весь клас, що йому не вистачає умови, щоб розв'язати задачу. Він зачитав завдання, що заборонено процедурою ЗНО. Один хлопець навіть попросив вивести його, бо той "розумник" заважає йому вирішувати тест".

 "На моєму пункті тестування відзначився хлопчик, у якого металошукач виявив дві жмені дріб'язку. Як з'ясувалося, він спеціально готувався. Проте настрій нам все одно підняв".

 "Коли я вийшла з аудиторії до туалету під час іспиту, там була черга. Вчителі пускали лише по одному, щоб ми не мали змоги спілкуватися. Але це не зупинило хлопця, який викручувався як змій, щоб непомітно спитати в мене, що там у 45 питанні. Але я й сама не знала правильної відповіді, тож всі його зусилля були марні".

 "На історії мене та всю адиторію здивував підліток, який впорався із тестом за півгодини. Я запам'ятала його прізвище та ім'я, щоб після знайти його в соціальній мережі. На моє питання в чому ж секрет його успіху послідувала не менш геніальна відповідь. Він просто нічого не знав".

 "На українській мові мою увагу та й усіх інших абітурієнтів привернув інструктор, який видував бульбашки із жувальної гумки. Нас це дуже потішило".

 "На ЗНО з математики старшим інструктором був вчитель початкових класів з моєї ж школи. Він засинав за столом! Приблизно кожні хвилин 5-7 він розплющував очі, дивився, чи ніхто не порушує правила та знову засинав".

 "На англійській мені підняла настрій кумедна біганина старшого інструктора, який писав учням у сертифікатах дати, бо спостерігаючий дуже обурювався, що він цього не робить".

 Тож не треба боятися іспитів, бо навіть у них можна знайти частинку позитиву.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов