Витоки війни на Донбасі, або інформаційна зброя РФ: у Слов'янську відбувся круглий стіл

Коли почалася проросійська пропаганда в Україні? Яке значення у розв'язанні конфлікту в Криму та на Донбасі вона має? Російська агресія у соціальних мережах "Вконтакте" и "Одноклассники".

Сьогодні за участі заступника начальника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки центрального управління Служби безпеки України полковника СБ Юлії Лапутіної у Слов'янську оговорили роботу пропагандистської машини РФ проти українського народу. Спілкування відбулося у формі круглого столу під назвою "Інформаційна агресія в умовах гібридної війни: відповіді України".

За словами Юлії Лапутіної, Росія свідомо розпочала підготовку агресивний дій щодо України з часу здобуття нашою країною незалежності. Спочатку зброєю була інформація...

Все розпочиналося з поширення в українському інформаційному просторі російського контенту, героїзації російської армії, підвищення значущості СРСР у Перемозі у Другій Світовій війні. У фільмах та серіалах все частіше почали з'являтись ностальгічні настрої за радянським союзом, усіляко висвітлювалась нерозривність українського та російського народів. У книжкових магазинах ширилися примірники російської літератури.

Коли Росія відчула підтримку громадян, терористична машина перейшла у дію. Непомітна анексія Криму, кампанія створення народних республік у Донецькій і Луганській областях і врешті решт - війна. На даний час інформаційна битва продовжується, вона відбувається як на території тимчасово окупованих територій, так і на підконтрольній Києву частині.

Одним з найсильніших важелів пропаганди "руського миру" в Україні - російські соцмережі "Вконтакте" і "Одноклассники", пошукова система "Яндекс" та інші ресурси, які зараз підпали під санкції в Україні та заборонені на території нашої держави.

За словами полковника СБ Юлії Лапутіної, станом на 2013 рік на території України нараховувалося близько 7 мільйонів антиукраїнських акаунтів, які адмініструвалися у більшості своїй з території РФ. На сторінках соцмереж постійно розпалювалася ворожнеча, майоріли заклики до повалення української державності.

На думку Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави, заборона соцмереж - це один з найсерйозніших кроків на шляху до знищення російської агресії та розпалювання війни на території нашої держави.

Також обговорили значення в укаїнській економіці російської компанії 1с, яка використовується для роботи бухгалтерського, управлінського та інших видів обліку в малому і середньому бізнесі. Відмова від цієї програми не лише захистить персональні дані підприємств, вбереже українську економіку від диверсій, а й дасть можливість вітчизняному продукту вийти на ринок.

Після доповіді підполковника присутні обговорили шляхи протидії інформаційній агресії РФ, роль сектору безпеки, органів державної влади, місцевого самоврядування та громадянського суспільства у контрпропаганді. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
396 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов