У військових частинах Східного ОТО пройшов перший етап технічного контролю.

Комісія, на чолі з начальником служби управління озброєння та техніки логістики Головного управління НГУ полковником Юрієм Мерзлікіним перевірила готовність військової техніки в частинах Східного ОТО, що дислокуються в Харкові, Маріуполі, Сумах і Слов’янську.

В ході технічного контролю було перевірено зовнішній вигляд водіїв, наявність у них відповідних документів, технічний стану транспортних засобів. При перевірці техніки значна увага приділялась якості проведення сезонного технічного обслуговування та безаварійної експлуатації техніки під час її використання.

За результатами проведеного технічного контролю вся техніка Східного оперативно-територіального об’єднання була визнана справною, готовою виконувати завдання за призначенням і отримала загальну оцінку «добре».

Як зазначив голова групи полковник Юрій Мерзлікін: «Позитивний підсумок перевірки, це оцінка тих зусиль, того підходу, тієї кропіткої праці усіх водіїв-військовослужбовців, які досить тривалий час працювали над ремонтом і обслуговуванням військової техніки, затративши багато зусиль і часу задля кінцевого вдалого результату».

Група інформації і комунікації Східного ОТО

фото з військових частин

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов