Слов'янськ візьме участь у заході "Донеччина зустрічає своїх захисників"

4-5 липня у містах Слов'янськ-Краматорськ проводитиметься захід «Донеччина зустрічає своїх захисників» До дня визволення північного Донбасу від російсько-терористичних угрупувань.

Захід « Донеччина зустрічає своїх захисників організовують ГО «Союз ветеранів АТО Донбасу» та громадські патріотичні організації Донецької області за підтримки Донецької обласної військово-цивільної адміністрації .

Метою заходу стало об’єднати ветеранів АТО з усієї України, громадських діячів та активістів, військових психологів, представників влади та громаду для відзначення нового для Донеччини свята, що покликане створити новітню традицію та поєднати усіх людей, які боролись за територіальну цілісність та суверенітет України та прагнуть розвивати та оновлювати Донеччину.

На участь у заході «Донеччина зустрічає своїх захисників» запрошуються ветерани АТО, координатори проектів пов’язаних с соціальною адаптацією та реабілітацією ветеранів АТО, громадські діячі та активісти які прагнуть змін в суспільстві .

Захід буде проходити в 2 етапи:

4 липня - Наметове містечко м. Слов’янськ г. Карачун

- 16.00 Відкриття заходу «Донеччина зустрічає своїх захисників»

- Волонтерський сектор

- Сектор спілкування з ветеранами АТО

- Сектор відеопоказів

- Сектор обміну інформації

- Координаційний сектор

- Навчальний сектор

- Робота в секторах; презентації проектів пов’язаних з ветеранами АТО; обмін спогадами; показ відео сюжетів АТО; пара медицина ( майстер клас)

- Акустичний концерт «Пісні народжені в АТО" (запрошені артисти, співаки)

5 липня – поїздка по 4 локаціях: міста Бахмут, Лиман, Слов’янськ , Костянтинівка .

- спілкування з мешканцями, вшанування пам’яті загиблих, покладання квітів.

- Святкова хода. Участь у заходах, присвячених дню визволення м. Краматорськ та Слов’янськ від російських окупантів.

Учасники будуть забезпечені харчуванням під час заходу протягом двох днів 4-5 липня .

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов