Поезія часів АТО. Слов'янськ починає святкувати річницю звільнення міста

Сьогодні на площі Соборній, на галявинці під дубом пройшла вулична акція "Кращі поезії часів АТО", яку організували працівники бібліотеки до Дня визволення Слов'янська від проросійських бойовиків.

Ведучими заходу були працівник бібліотеки, велика поціновувачка мистецтва і літератури Валерія Здибель, а також поет, журналіст, лауреат багатьох конкурсів Олександр Романько.

Особливим гостем заходу став відомий український письменник Сергій Жадан. Поет вже неодноразово приїжджав до Слов'янська з творчими виступами. І сьогодні його вірші прозвучали на центральній площі нашого міста. 

Літній дощ не завадив насолодитись поезією. На галявинці під дубом зібралося немало людей, щоб не тільки послухати, але й прочитати свої вірші, відкрити душу і хвилювання, які накопилися в серці за весь час війни.

Біля мікрофону виступали як вже досвідчені поети, так і початківці. Свої вірші наважилися прочитати навіть маленькі діти.

Важливими виступаючими стали військові, які також не залишилися осторонь, а прочитали поезію. Цим самим довели: на війні є місце творчості. "Муза живе", - чітко підмітила Валерія Здибель. Війна стала великим каталізатором для багатьох. Свої хвилювання і страждання люди виливають у віршах.

Піддавшись літньому дощу учасники акції з Соборної площі перемістились до приміщення бібліотеки, де продовжили читання.

Свої вірші представили учні різних шкіл, різного віку, і різної долі. Спільним було одне - любов до слова і повага до України.

Не залишилися осторонь і викладачі. Вірші авторські, а також вірші відомих письменників представили викладачі різних навчальних закладів. Прочитати про наболіле мали змогу всі бажаючі. 

"Пишуть всі. Хтось на сторінках у фейсбуці, хтось просто для себе. За ці три роки з'явилося багато молодих і талановитих письменників. І Слов'янськ пишається цим своїм "мистецьким арсеналом",- наголосила Валерія Здибель.

Не залишилася осторонь і "Ліга майбутніх поліцейських" разом зі своїми колегами з поліції. Прочитавши вірші відомих українських поеті, вони змогли доторкнутися до сердець присутніх. А ліричні пісні у їх виконанні зворушили серця багатьох.

Вулична акція, покликана не лише популяризувати поезію і літературу, але й пригадати ті страшні часи, коли Слов'янськ знаходився у заручниках проросійських бойовиків. Кожен з почутих і прочитаних творів - то історія кожного з нас, історія нашого міста, нашої спільної біди і нашої перемоги.

Сьогодні всі жителі міста дякують тих, хто в тому 2014 році захистив Слов'янськ і допоміг повернути місту душу.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов