На вихідних Слов’янську оперативну зону патрулюватимуть посилені наряди поліції

Спільні екіпажі з працівників поліції, які відповідають за безпеку дорожнього руху та патрульних поліцейських, місцевих правоохоронців, співробітників охорони та нацгвардійців перед заступленням на службу проінструктував начальник Слов’янського відділу поліції Сергій Альошин.

Найголовнішими завданнями для сумісних патрулів є уберегти громадян від протиправних посягань. У превентивних заходах, що традиційно проходять на територіх двох районівувихідні,задіяні понад 150 правоохоронців.

На вулицях, автошляхах, блокпостах, вокзалах і поштових відділеннях буде ретельно перевірятися транспорт і документи громадян.

Окремо начальник місцевої поліції Сергій Альошин звернув увагу підлеглих на необхідність дотримуватися заходів особистої безпеки та ввічливого ставлення до всіх громадян, та максимально оперативного реагування на повідомлення про правопорушення.

На півночі Донеччини в Слов’янському та Лиманському районах розташовано найбільша кількість пансіонатів та баз відпочинку – більше 70. Тому спільні екіпажі з працівників поліції, які відповідають за безпеку дорожнього руху та патрульних поліцейських працюватимуть у вихідні дні у курортних зонах.

Працівники поліції під час несення служби виявлятимуть аварійно-небезпечні порушення Правил дорожнього руху, проводити профілактичну роботу з порушниками та припиняти правопорушення, які пов’язані з використанням транспортних засобів.

Звертаємо увагу громадян, що найбільш аварійнонебезпечними ділянками дороги в Лимані, Лиманському та Слов’янському районах (без урахування Слов’янська) є наступні: в місті Лиман - перехрестя вулиць Незалежності і Пушкіна, Незалежності і Слобожанської, Петропавлівської і Слобожанської, з’їзд на село Щурове на автошляху «Добропілля – Лиман», в м. Святогірську - перехрестя вулиць Івана Мазепи і Курортна, в м. Миколаївці - перехрестя вулиць Карпинського і Остапенко, Миру і Малогородської, в сел. Райгородок - перехрестя вулиці Куйбишева та автошляху «Добропілля – Лиман».

Аналогічні заходи було проведено і у Лиманському відділенні поліції, де начальник Андрій Корольов також провів інструктаж та перевірив "боєготовність" своїх підлеглих перед несенням служби.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов