![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
16:35, 4 серпня 2017 р.
Два роки поруч. Перемоги поліції Донеччини
1.Новітня система безпеки. ЇЇ серце - UASC – Єдиний аналітичний сервісний центр, перший в Україні та четвертий в світі за технічним оснащенням. Це аналітичний, інформаційний комплекс, який об’єднує нові розробки, серед яких колл-центр 102, інтелектуальне відеоспостереження, мобільний додаток «Поліція 102» тощо.
Колл-центр 102 забезпечує цілодобове реагування на виклики громадян. Щодня оператори, які пройшли підготовку за міжнародними стандартами, приймають до тисячі дзвінків, особлива увага – маленьким заявникам та їхній безпеці.
![Два роки поруч. Перемоги поліції Донеччини, фото-1 Два роки поруч. Перемоги поліції Донеччини, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Інтелектуальне відеоспостереження – вже є на ключових точках у Маріуполі, Покровську, а невдовзі і в інших містах будуть встановлені «розумні камери». Вони єдині в Україні здатні чітко розпізнати марку автомобіля та обличчя людини. У разі небезпеки система посилає поліцейським сигнал тривоги. Це дозволяє тримати ситуацію під контролем та протягом лічених хвилин реагувати на будь-які загрози.
2.Сучасний спосіб зв’язку з поліцією - безкоштовний мобільний додаток «Поліція 102». Він дозволяє екстрено покликати поліцію на допомогу в один дотик, повідомити про правопорушення, перевірити, чи в угоні автомобіль, встановити зону безпеки для дітей та багато іншого.
![Два роки поруч. Перемоги поліції Донеччини, фото-2 Два роки поруч. Перемоги поліції Донеччини, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
3.Нова функція - смарт-зупинка біля обласного главку поліції в Маріуполі, де можна скористатися безкоштовним вай-фаєм, зарядити мобільний телефон, записатися на прийом до керівництва поліції будь-якого територіального підрозділу, дізнатися всю необхідну інформацію про оперативну обстановку та роботу поліції.
![Два роки поруч. Перемоги поліції Донеччини, фото-3 Два роки поруч. Перемоги поліції Донеччини, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
4. Сучасний кінологічний центр в Маріуполі на 24 собаки. Кращі інструктори готують службових собак, здатних працювати в умовах бойових дій. Чотирилапий «спецназ» вчать виявляти приховану вибухівку та наркотики, затримувати злочинців з гранатою в руці.
![Два роки поруч. Перемоги поліції Донеччини, фото-4 Два роки поруч. Перемоги поліції Донеччини, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
5. Система блокпостів, яка є «фільтром» для злочинності. Перевірка на стоп-контролях дозволяє блокувати незаконний обіг зброї та боєприпасів, наркотрафік, затримувати бойовиків та розшукуваних злочинців.
![Два роки поруч. Перемоги поліції Донеччини, фото-5 Два роки поруч. Перемоги поліції Донеччини, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
6. Зниження рівня злочинності та збільшення розкритих злочинів. За підсумками незалежного дослідження, Маріуполь увійшов у десятку найбезпечніших міст України.
7. Сучасна техніка, озброєння, необхідні для виконання завдань в умовах бойових дій. Придбані за підтримки міністерства внутрішніх справ квадрокоптери, патрульний катер, позашляховики, обладнані планшетами та системами геолокації, нові американські металодетектори.
![Два роки поруч. Перемоги поліції Донеччини, фото-6 Два роки поруч. Перемоги поліції Донеччини, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
8. Нова кадрова політика, спецпідготовка співробітників поліції. Тактичні навчання по знешкодженню диверсійно-розвідувальної групи противника, атака та відбиття штурму державних установ, звільнення заручників.
![Два роки поруч. Перемоги поліції Донеччини, фото-7 Два роки поруч. Перемоги поліції Донеччини, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
9. Безпека під час масштабних масових заходів. Жодного порушення під час концерту «Океану Ельзи», який зібрав до 50-ти тисяч глядачів, триденного фестивалю в Маріуполі, повернення великого футболу, завдяки чому люди вперше за три роки змогли відчути смак нормального, мирного життя.
![Два роки поруч. Перемоги поліції Донеччини, фото-8 Два роки поруч. Перемоги поліції Донеччини, фото-8](/dist-assets/images/cap.jpg)
10. Дитяча безпека, превентивна робота з дітьми. Евакуація малечі з Дебальцевого, Мар’їнки та інших«гарячих точок», допомога школам на лінії розмежування. Контроль за родинами, що потрапили у складні життєві обставини, протидія насильства у родині, нагляд за дітьми кризових категорій. Проект «Факультатив з поліцейським».
11. Два законопроекти щодо безпеки дітей. Закон про пільги на навчання для дітей з лінії розмежування вже прийнятий Верховною Радою та підписаний Президентом України. Інший - щодо впровадження Єдиного реєстру осіб засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканності дітей та посилення відповідальності за такі злочини - на розгляді у Верховній Раді.
12. Молодіжна громадська організація «Ліга майбутніх поліцейських». Вона була заснована дітьми з лінії розмежування та стала продовженням проекту «Схід і Захід - разом», розпочатого ще в 2015 році заступником голови Нацполіції-очільником поліції Донеччини В’ячеславом Аброськіним та тоді начальником поліції Закарпаття, а нині головою Нацполіції України Сергієм Князєвим. Патріотично налаштована молодь отримала можливість розвиватися самим та змінювати країну. Наразі в Лізі вже півтори тисячі дітей. Вони беруть активну участь у профілактичних заходах поліції та допомагають людям.
![Два роки поруч. Перемоги поліції Донеччини, фото-9 Два роки поруч. Перемоги поліції Донеччини, фото-9](/dist-assets/images/cap.jpg)
13. Співпраця з навчальними закладами. Курси української історії та мови для поліції. Осередок української культури в обласному главку.
14. Міжнародне співробітництво. У рамках міжнародного партнерства в сфері пошуку безвісти зниклих людей, кібербезпеки, роботи з дітьми в поліції Донеччини побували дипломати та фахівці з США, Канади, Польщі, Чехії, Литви та інших країн світу. Форуми, тренінги з фахівцями Червоного Хресту, ЮНІСЕФ, ПРОООН.
15. Ансамбль барабанщиць. Дівчата-поліцейські – слідчі, оперуповноважені, інспектори – виступають на лінії бойових дій, підтримують мешканців прифронтового регіону, аби люди відчули – в житті є не тільки війна та страждання.
![Два роки поруч. Перемоги поліції Донеччини, фото-10 Два роки поруч. Перемоги поліції Донеччини, фото-10](/dist-assets/images/cap.jpg)
16. Збільшення довіри населення до поліції. Згідно з останнім соціологічним дослідженням, 59% громадян почувають себе у безпеці, а рівень схвалення діяльності поліції сягнув 40%.
ГУ НП в Донецкой области
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
Спецтема
Оголошення
09:59, Сьогодні
07:36, 17 липня
07:36, 17 липня
16:57, 18 липня
live comments feed...
Коментарі