"Наші друзі - військові": у Слов'янському авіаційному коледжі до свята 14 жовтня презентували книгу

14 жовтня є особливим днем для України. В цей день відзначають одразу декілька свят: День козацтва, Свято Покрови, День створення української повстанської армії і з 2014 року День захисників України.

Сьогодні в Слов'янському авіаційному коледжі презентували книгу "Наші друзі - військові".

Головними гостями презентації стали військові, які в різні часи війни захищали наше місто від окупантів.

Зі святом захисників присутніх привітав начальник коледжу Сергій Завгородній:

"Це свято людей, які віддали свої найкращі роки для захисту нашої держави. Це свято мужніх людей, які кожного дня захищають нашу державу і нас з вами. Велика подяка вам за це".

З музикальним привітанням перед гостями заходу виступив випускник коледжу Денис Половинка з української піснею "Моя Україна".

На заході були присутні і представники редакційної колегії книги: Тетяна Лисак, Світлана Фірсова, Олена Забурунова, Олена Шевченко.

Книга, представлена в коледжі, складається з публікацій авторів про патріотичну та військово-патріотичну роботу серед студентів коледжу та життєпису військовослужбовців. Складається вона з декількох розділів. 

Детальніше про книгу і її зміст розповіли представники редакційної колегії:  Тетяна Лисак та Світлана Фірсова.

В книгу увійшли уривки і з інших книг, які раніше видавалися на базі коледжу.  Туди увійшли історії загиблих за Слов'янськ військових, уривки зі щоденників працівників СКНАУ часів окупації міста, а також історії тих військовослужбовців, які перебуваючи у Слов'янську підтримували тісний зв'язок з коледжом і його курсантами, допомагали в організації військово - патріотичних заходів та інформаційних подіях.

Серед них військові 95 аеро-мобільної бригади, добровольчих батальйонів Київ 2 і СІЧ, 79 десантно-штурмової бригади, військової частини 3035.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов