"Сильні духом...Добрі серцем..." Центральна бібліотека Слов'янська влаштувала літературно-музичний полігон

Слов'янська Центральна бібліотека ім. Михайла Петренка до Дня захисника України влаштувала в своєму приміщенні літературно-музичний полігон "Сильні духом...Добрі серцем...".

На свято були запрошені учні залізничного технікуму, а також представники різних військових підрозділів: представники нацгвардії, 95 бригади, військомату та МНС.

Захід присвячений не лише Дню захисника, але ще й Дню козацтва. Тому, перед початком "Полігону" присутні переглянули відеоролік про історію козацтва.

З Днем захисника присутніх військовослужбовців привітала директор бібліотеки Лариса Мамедова.

Користуючись нагодою, вона представила подарунок, який бібліотеці нещодавно зробив один з волонтерів. Нові книги про сучасну війну вже з'явилися в бібліотеці і чекають на своїз читачів.

Зі святом присутніх привітав представник військового комісаріату Балан Борис Дмитрович.

Після привітань почалося найцікавіше - змагання. Дві команди з представниками-військовослужбовцями поринули в атмосферу справжньої армії. Учні на швидкість одягали бронежилети з шоломами, виконували фізичні вправи і, навіть, перебирали крупу.

Як зазначила одна з організаторів заходу Катерина Гончар, дуже важливо, щоб діти розуміли наші корні, сприймали і розуміли, хто такі військові, вміли з ними співпрацювати.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )