• Головна
  • Незаконні автобусні рейси і небезпечні умови перевезення в Святогірську
09:26, 20 листопада 2017 р.

Незаконні автобусні рейси і небезпечні умови перевезення в Святогірську

Святогірський підрозділ ГО Стопкорупції звернувся до Донецької обласної прокуратури стосовно незаконного автобусного рейса "Железнодорожный вокзал - Святогорская Лавра" в місті Святогірськ.

Відомо, що цей рейс належить Роману Падалці , керівнику компаній ПП "Пасажир " та ПП "Пассажир -2". Саме ці компанії Стопкорупція м. Святогірськ разом з прокуратурою хотіла перевірити на дотримання ним вимог законодавства щодо перевезення пасажирів.

Незаконний автобусний рейс працює з березня 2017 року. За словами організації, місцева влада не тільки не робить спроб, щоб легалізувати маршрут та допустити до перевезень автобуси, які відповідають необхідним технічним вимогам , а навпаки, хизується тим, що автобус запустила політична партія. Цікавим фактом є і те, що сам Роман Падалка є членом виконавчого комітету Святогірської міської ради, що відповідає за транспорт.

13 листопада 2017 року представники Стопкорупції долучилися до сумісного рейду представників Укртранбезпеки та Управління Держпраці у Донецькій області щодо перевірки маршрута N 23 "Ж.Д.Слов'янськ - Миколаївка", на якому працює шість автобусів компанії ПП "Пассажир" , три з них вдалося перевірити, три - висадили пасажирів та зупинии перевезення.

За результатами перевірки було виявлено безліч недоліків: проблеми з документами, прострочені вогнегасники, відсутність аптечки, відсутність аварійних знаків.

У зв'язку за наявними проблемами перевізника, від компанії будуть вимагати довести до ладу всі транспортні засоби.

По інформації "Стоп корупції - Святогірський підрозділ"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #перевезення #рейси #автобуси #Святогірськ #порушення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...