• Головна
  • Спортсменка зі Слов'янська здобула бронзу на Чемпіонаті Європи з ММА
08:35, 14 грудня 2017 р.

Спортсменка зі Слов'янська здобула бронзу на Чемпіонаті Європи з ММА

З 7 по 10 грудня в місті Дрезден (Німеччина) проходив Чемпіонат Європи зі змішаних бойових мистецтв ММА. На турнір, помірятися силами приїхали спортсмени з 15 країн Європи.

У складі української збірної, що складалася з 10 чоловік (8 чоловіків і 2 жінки) виступала і спортсменка бійцівського клубу «Тріада» - Мальцева Божена (керівник – Андрій Безуглий), яка у ваговій категорії 61.2 кг. стала бронзовою призеркою змагань, поступившись спортсменці з Чехії.

Спортсменка зі Слов'янська здобула бронзу на Чемпіонаті Європи з ММА, фото-1

Слід відзначити, що Божена провела дуже сильні поєдинки і вигравала з величезним розривом, але одна помилка коштувала перемоги.

За підсумками Чемпіонату Європи Україна завоювала одну золоту, три срібні та чотири бронзові медалі. У командному заліку наша збірна посіла друге місце.

ММА - скорочено від Mixed Martial Arts, також Змішані Бойові Мистецтва - це повноконтактний бій, що поєднує безлічі напрямків, технік і шкіл єдиноборств. Застосовується ударна техніка, боротьба, як в стійці (клінч), так і на підлозі (партер).

Божена Мальцева- 22 роки, м. Слов'янськ (Донецька область). Спортсменка потрапила в збірну завдяки яскравій перемозі на Кубку України зі змішаних єдиноборств ММА (м. Дніпро, 20-22 жовтня 2017). Божена - майстер спорту міжнародного класу з хортингу, кандидат в майстри спорту з кікбоксінгу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію