![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
12:48, 28 грудня 2017 р.
У Слов'янській "Теплиці" пройшов звіт патрульної поліції за 2017 рік
Звітували представники патрульної поліції міст Слов'янська та Краматорська у трьох напрямках: загальні звернення громадян, безпека дорожнього руху та соціальні питання.
Зустріч поліції з громадськістю пройшла за участю, насамперед, представників різних відділів поліціі, громадських діячів, преси та небайдужих громадян. Усім були запропоновані гарячі напої та солодощі, тому "круглий стіл" пройшов у неформальній обстановці. Після звіту поліції почалася дискусія та обговорення питань з громадськістю.
![У Слов'янській "Теплиці" пройшов звіт патрульної поліції з..., фото-1 У Слов'янській "Теплиці" пройшов звіт патрульної поліції за 2017 рік, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Подія транслювалася у соціальні мережі у прямому ефірі. Запис можна переглянути тут.
![У Слов'янській "Теплиці" пройшов звіт патрульної поліції з..., фото-2 У Слов'янській "Теплиці" пройшов звіт патрульної поліції за 2017 рік, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
Спецтема
Оголошення
19:01, 18 липня
19:01, 18 липня
19:01, 18 липня
19:01, 18 липня
19:01, 18 липня
live comments feed...
Коментарі