У Слов'янську нагородили переможців творчого конкурсу «Ось-ось, Слов’янськ! Ми – духовні нащадки М. Петренка»

2017 рік у Слов'янську було оголошено роком Михайла Петренка. На честь відомого поета-романтика проводились творчі заходи, наукові конференції, зустрічі і конкурси.

Завершальним заходом став творчій конкурс віршів «Ось-ось, Слов’янськ! Ми – духовні нащадки М. Петренка».

Сьогодні в Центральній міській бібліотеці ім. Михайла Петренка нагородили переможців і учасників цього конкурсу.

Нажаль, через трагічний випадок, частина робот, які надходили на конкурс, згоріла. В тій трагедії загинув один з членів жюрі, лауреат премії імені Михайла Петренка Олександр Романько, який повинен був визначати переможців.

В пам'ять про поета присутнім показали відеозапис з авторським віршем Олександра Романька, присвяченим річниці Михайла Петренка.

Перед присутніми виступив один з організаторів конкурсу Валерій Іванович Романько.

Сьогодні відзначають Міжнародний День рідної мови. 

Тому спочатку присутні поринули в історію цього свята. З віршем про рідну мову виступила Слов'янська письменниця Євгенія Корабльова.

На заході були присутні і гості зі школи мистецтв. У присутніх була можливість насолодитися незрівнянним виконанням пісень на вірші Михайла Петренка.

В кінці пройшло нагородження переможців конкурсу «Ось-ось, Слов’янськ! Ми – духовні нащадки М. Петренка». Конкурс проходив в трьох категоріях: діти, юність і дорослі.

Переможцям вручили почесні грамоти і подарунки у вигляді книжок.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов