У Слов'янську проходить відкритий конкурс читців, поетів і художників «Любіть Україну», присвячений В.Сосюрі

Сьогодні у Слов'янську забралися представники з різних місту України, щоб вперше після довгої перерви провести відкритий конкурс читців, поетів і художників, присвячений відомому українському поету Володимиру Сосюрі.

Цей конкурс був започаткований і проводився в Дебальцево - рідному місті Володимира Сосюри. З початком бойових дій, конкурс зупинився. І сьогодні його знову відкривають у Слов'янську.

Членами журі стали професіонали у своїй справі. Голова журі - Людмила Колосович - акторка, режисерка, Заслужений артист України.

Серед членів журі також Петро Гайворонський, Сергій Гальченко, Володимир Глущенко, Віктор Зелик, Марина Олійник, Валерій Романько, Павло Кущ та інші митці і науковці.

Своєю присутністю Слов'янськ вшанував правнук відомого поета Олексій Сосюра.

Гостинні представники Донецької області подарували Олексію власноруч написаний портрет його відомого родича.

Конкурс проходив серед читців, поетів і художників, тому і заходи проводились на різних локаціях Центральної бібліотеки. Читці з різних міст області виступали перед присутніми і журі з віршами Володимира Сосюри.

Конкурс буде проводитись кілька годин, після чого журі визначать переможців. Але як правильно зазначили члени журі, головною перемогою є те, що конкурс на честь Володимира Сосюри відновив своє існування.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
255 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов