
10:29, 5 березня 2018 р.
Незаконна порубка дерев у Святогірську
Працівники Слов'янської міської прокуратури за заявою організації "Стопкорупція м. Святогірськ" спіймали людину, яка незаконно здійснювала порубку дерев в районах пансіонатів, що розташовані на тій території.
Як повідомляють представники ГО "Стопкорупція м.Святогірськ", зрубані дерева використовувались для опалення закладу.



Справжні масштаби збитків, які завдали вирубкою дерев у Святогірську вдасться дізнатися після того, як розтане сніг.
За даною справою була порушена кримінальна справа.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:29
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:56, 11 червня
23:02, 15 червня
13:33, Вчора
19
08:27, 9 червня
Коментарі