17:18
Вчора
Совї художні роботи в Краєзнавчому музеї представив слов'янський художник Тарас Дудка.
Привітати митця з відкриттям завітали поціновувачі мистецтва.
На виставці було представлено більше 60 робіт художника. Всі вони були створені протягом останніх трьох років. Половина картин були створені під час творчих пленерів (робота на природі). Останній раз свою персональну виставку Тарас влаштовува 8 років тому.
За словами самого художника, надалі його чекає щось зовсім нове, адже творча душа вимагає змін.
Привітати художника прийшли його рідні й близькі, колеги-художники, представники місцевої влади, учні. Звучали слова подяки, захоплення. Митцю дарували квіти, полотна, вірші.
Коментарі