Школярам Словʼянська розповіли про хабарі

Зі старшокласниками загальноосвітньої школи №12 на класному часі була проведена бесіда, на якій робітники Головного територіального управління юстиції у Донецькій області розповіли учням про роботу Міністерства юстицій та нагадали школярам про їхні обовʼязки та права, з якого віку вони надаються.

Наприклад, юстиція може допомогти громадянину змінити імʼя або прізвище вже з 14 років (зі згоди батьків), та з 16 років без згоди батьків. Також юстиція нагадала, що вже з 14 років можна створювати громадську організацію та втілювати свої здібності у команді.

Окрім прав, які надаються учням, їм також нагадали про обовʼязки. Окремою темою розповіли про те, до чого може призвести отримання або давання хабару. Винуваті у цьому злочині обидві сторони, тому важливо памʼятати про відповідальність перед законом: мінімальний штраф за давання неправомірної вигоди складає 8 500 грн, а за отримання - 17 000 грн. Окрім штрафу також може бути назначено позбавлення волі до 12 років.

Діти уважно слухали та засвоювали інформацію. Аби вони мали змогу самостійно ознайомитись з матеріалом, школярам були видані листівки з корисною інформацією.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов