Де братимуть гроші на ремонт доріг державного значення біля Слов'янська?

Кабінет Міністрів у 2018 році затвердив 5 окремих бюджетних програм з будівництва і ремонту доріг.

Основна з них передбачає 6,6 мільярда гривень і полягає в продовженні ремонтних робіт по всій Україні на тих ділянках, які почали ремонтувати торік. Крім того, затверджено п’ять окремих бюджетних програм з окремим фінансуванням.

Гроші на ремонт доріг близь Слов'янська виділені в двох з п'яти програмах.

Перша програма розрахована на 4 мільярди гривень і повинна відремонтувати дорогу від Львова до Умані.

Друга програма дасть змогу продовжити ремонтні роботи на ділянці Київ-Харків-Довжанський. На це виділять 2 мільярди гривень. Ці кошти буде спрямовано на завершення будівництва об’їзду навколо міста Лубни Полтавської області та закінчення ремонту на ділянці Харків — Слов’янськ у Харківській області.

Третя програма передбачає фінансування ремонту дороги в Харківський і Сумській областях. На це виділять мільярд гривень.

Четверта програма складає 2 мільярди гривень на ремонт дороги Дніпро - решетилівка.

П’ята — окрема бюджетна програма з ремонту дороги Чернівці — Хмельницький — Житомир, на яку передбачено мільярд гривень. Крім того, чимало зусиль і фінансів докладатиме й влада на місцях, а також за програмою так званого митного експерименту. Саме таким є джерело фінансування на ділянці Слов’янськ — Краматорськ, де триває ремонт національної траси Слов’янськ — Донецьк — Маріуполь.

Джерело: "Голос України"

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов