
12:12, 10 травня 2018 р.
Форум-театр у пройде Слов'янську

Мешканців Слов'янська запрошують взяти участь в унікальному форум-театрі "Я маю право".
12 та 13 травня 2018 року з 10:00 до 18:00 буде проведено форум-театр за участю представників патрульної поліції та жителів міста. Участь у заході можуть взяти всі охочі. Театральний досвід для цього не є обов'язковим.
Захід буде проведено за підтримки відділу культури Слов"янської міської ради, ГО "Студентський театр "7 поверх", ГО "Міцна громада" та Патрульної поліції м.Слов"янська та Краматорська.
В кінці театру буде створена власна вистава учасників.
Для участі треба надіслати повідомлення у фейсбуці начальнику відділу культури Слов'янської міської ради Марині Олійник.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:45
5 червня
16:37
5 червня
13:55
5 червня
13:20
5 червня
12:01
5 червня
Спецтема
Оголошення
17:47, 26 травня
00:00, 12 січня 2016 р.
11:38, 28 травня
15:17, 29 травня
10:54, 5 червня
Коментарі