
15:10, 29 травня 2018 р.
У Слов'янську вшанували пам'ять захисників, які загинули чотири роки тому у небі
Сьогодні у Слов'янську вшановують пам'ять дванадцятьох українських захисників.
29 травня виповнилась 4-та річниця з дня загибелі генерал-майора Сергія Кульчицького та 11 військових, які героїчно загинули поблизу Слов’янська в районі проведення антитерористичної операції.
Гвинтокрил Мі-8МТ Національної гвардії України після розвантаження харчових продуктів та проведення ротації особового складу на блокпосту, повертався з району гори Карачун. Під час польоту машина зазнала обстрілу, який вівся з лісосмуги та впала за трасою Слов’янськ-Краматорськ.
Катастрофа, спричинена пострілом із переносного зенітного ракетного комплексу, забрала життя шістьох військовослужбовців Національної гвардії України: генерал-майора Сергія Кульчицького, полковника Сергія Бульдовича, майора Віталія Куриловича, капітана Сергія Кравченка, прапорщиків Валентина Білошкурського і Віктора Ліпського, та шістьох працівників спеціальної роти міліції УМВС України в Івано-Франківській області: старших лейтенантів міліції Петра Безпалька і Василя Семенюка, старшого прапорщика міліції Володимира Шарабуряка, прапорщика міліції Володимира Лисенчука, старшини міліції Петра Остап'юка, старшого сержанта міліції Віктора Яков'яка.
Сьогодні на пам'ятному місці відбулися заходи з вшанування Героїв.
Фото: Facebook

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:13
Вчора
17:00
Вчора
16:45
Вчора
14:34
Вчора
13:35
Вчора
Спецтема
Оголошення
10:34, 12 червня
15:07, Вчора
18
15:12, Вчора
1
15:21, Вчора
23:02, 15 червня
Коментарі