17:18
Вчора
Зараз між Слов'янськом та Краматорськом на горі Карачун добігає кінця перший день всеукраїнської акції "Донеччина зустрічає своїх захисників".
На фестиваль приїхали представники з 14 областей України. Кожен охочий міг поспілкуватися з бійцями АТО, скуштувати смачну вечерю, приготовлену на польовій кухні, пройтися по цікавим локаціям з фотографіями, військовою технікою та озброєнням, дізнатися, як надавати першу медичну допомогу, подивитися документальний фільм та відвідати акустичний концерт "Пісні народжені в АТО.
Коментарі