16:20, 24 вересня 2018 р.
Ну суд екс-мера Слов’янська Штепи не з’явилися її адвокати
Як повідомили Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області, відповідне рішення сьогодні, 24 вересня, ухвалив Орджонікідзевський райсуд Харкова.
За відомостями прокуратури, на сьогоднішнє засідання на з'явилися два адвокати підсудної, оскільки вони зайняті в інших судових засіданнях. З огляду на неявку адвокатів суд перенесли на 26 жовтня 11:00.
Як повідомляв Depo.Харків, на засідання 12 червня до суду не з'явилася ні обвинувачена, ні її захисники. Тоді Штепа надала до суду заяву, в якій повідомила про те, що вона захворіла.
Наступне засідання, яке мало відбутися 6 серпня, також не відбулося через відпустку її адвоката. Тоді засідання перенесли на 24 вересня.
Екс-мера Слов'янська Донецької області Нелю Штепу обвинувачують у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей) і ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи організації) Кримінального кодексу України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 20 грудня 2024 р.
11:31, 10 січня
00:00, 12 січня 2016 р.
11:31, 10 січня
11:31, 10 січня
live comments feed...
Коментарі