Виявлено більше 4 тисяч тих, хто похований на Староміському цвинтарі у Слов’янську

Виявлено більше 4 тисяч тих, хто похований на Староміському цвинтарі у Слов’янську, Лідія Хаустова

Сьогодні під час засідання з питань старого міського цвинтаря було оголошено, що в архівах знайдено 4 тисячі 16 прізвищ тих людей, які там були поховані.

Інформація була взята з церковних архівів. При цьому в ці 4 тисячі не входять поховання католиків, протестантів та євреїв.

На запитання, чи можлива така кількість похованих на тій території, пошуковики відповіли, що насправді там люди поховані в декілька слоїв, тому кількість похованих набагато більша.

До цього ми повідомляли про цікаві знахідки під час прибирання староміського цвинтаря.

Читайте: В Славянске найдено уникальное захоронение конца XIX века

В Славянске обнаружено захоронение масонов

На Старогородском кладбище Славянска найдены польские захоронения 1914 года

Нагадаємо, на території раніше закинутого Староміського цвинтаря будуть робити Меморіальний парк. Для цього наразі готується детальний план території, виготовляються банери. Наразі робоча группа обговорила можливість подальшого вивчення архівів та визначення людей, які поховані на цьому цвинтарі.

Представниця робочої групи Євгенія Калугіна повідомила про те, що для подальшого опрацювання інформації щодо похованих на староміському цвинтарі, треба працювати з Харківським архівом. Для цього треба знайти людину, яка буде цим займатися. Було запропоновано виділити кошти на те, щоб вивченням архівів займався працівник музею.

Директор музея Лілія Зандер виступила проти того, або працівники музею займалися архівною роботою в Харкові. При цьому вона зазначила, що не бачить необхідності в тому, щоб виявляти прізвища похованих на тому цвинтарі.

Компромісом було обрано рішення про те, що відділ культури разом з музеєм направить запитання Харківському архіву про їх послуги. Місто зможе наняти людину, яка б займалася роботою в архіві. Також важливим фактором, чи робитиметься це, буде ціна за роботу.

Слов'янськ новини Староміський цвинтар поховані архів Меморіальний парк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1036 переглядів в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі