• Головна
  • РНБО наполягає на продовженні заборони російських соцмереж в Україні
09:17, 23 липня 2019 р.

РНБО наполягає на продовженні заборони російських соцмереж в Україні

РНБО наполягає на продовженні заборони російських соцмереж в Україні

Рада національної безпеки України повідомляє про те, що необхідно зберігати заборону російських соцмереж на території України.

Вчора, 22 червня, на сайті РНБО з'явилося офіційне повідомлення, в якому говориться, що Апарат Ради вважає за необхідне пояснити механізми застосування, скасування, внесення змін та контролю за виконанням санкцій стосовно російських соцмереж. Це пов'язано із тим, що збільшилась кількість повідомлень про вірогідне скасування санкцій, застосованих щодо соціальних.

1. Відповідно до Закону України «Про санкції», рішення з питань застосування, скасування або внесення змін до санкцій ухвалюються Радою національної безпеки і оборони України виключно на підставі пропозицій Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Служби безпеки України та Національного банку України.

2. Реалізацію та моніторинг ефективності введених у дію указами Президента санкцій, відповідно до рішень РНБО України здійснює Кабінет Міністрів України разом із Службою безпеки України та Національним банком України.

Реагуючи на ситуацію, що склалася в інформаційному полі, Секретар РНБО України Олександр Данилюк у порядку контролю за виконанням рішень РНБО звернув увагу зазначених державних органів на необхідність забезпечення неухильного додержання санкцій та моніторингу їх ефективності до завершення терміну їх дії або скасування в установленому законом порядку.

РНБО наполягає на продовженні заборони російських соцмереж в Україні, фото-1

Зазначимо, що указ про заборону соцмереж Вконтактє, Однокласники, Mail.ru, Кинопоиск та ряду інших російських сайтів був підписаний Президентом України в травні 2017 року

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #Дружківка #Костянтинівка #новини #російські соцмережі #санкції #РНБО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...