• Головна
  • Знайомство Слов’янська з будівельним супермаркетом Проком
Новини компаній
13:18, 22 серпня 2019 р.

Знайомство Слов’янська з будівельним супермаркетом Проком

Новини компаній
Знайомство Слов’янська з будівельним супермаркетом Проком

Як вже відомо, 17 серпня 2019 року, в місті Слов’янську відбулося відкриття торгово-виставкового павільйону компанії Проком. Павільйон під назвою «Будмаркет procom.ua» розмістився в районі центрального міського ринку на вулиці Торгівельній. В «Будмаркеті procom.ua» представлений широкий вибір матеріалів і виробів для будівництва й ремонту, що мають задовольнити всі можливі потреби забудовника чи господаря житла (офісу), які тільки можуть виникнути при будівництві від фундаменту до покрівлі, та в ході ремонту від підлоги до стелі.

Напевне, місто Слов’янськ і до цього моменту жодним чином не страждало від дефіциту будівельних чи оздоблювальних матеріалів, виробів та техніки для дому. То що ж змінилося, чого набуло нового місто з появою «Будмаркету procom.ua»? Щоб цього зрозуміти, місту Слов’янську та його жителям слід дізнатися багато цікавого про компанію Проком: її історію й сучасність, фаховий склад, особливості асортименту, цінову й клієнтську політику, торгові технології, тощо.

До речі, багато хто з забудовників, господарів та домашніх майстрів з Слов’янська до цього часу були вже знайомими з компанією Проком. По перше, користуючись близьким територіальним сусідством міста з Краматорськом, де розташовуються основні виробничі та складські потужності компанії, вони могли скористуватися всіма вигодами придбання в Проком найбільш дешевих в регіоні та по справжньому якісних будівельних і оздоблювальних матеріалів, в поєднанні з достатньо дешевою доставкою (як само-вивезенням, так і транспортом магазину). Також вони вже давно могли скористатися всіма зручностями та вигодами придбання матеріалів для будівництва і ремонту в фірмовому інтернет магазині procom.ua: ще більш низькими «інтернетними» цінами, зручністю купівлі «з дивану», швидкою та недорогою доставкою в будь який населений пункт Донецького регіону й сусідніх областей, регулярними фірмовими акціями, бонусами та пільгами для клієнтів.

Тож, яку основну інформацію пересічному жителю Слов’янська слід знати про компанію Проком?

1. Торгово-виробнича компанія Проком, маючи більш ніж 20 річний досвід роботи в будівельному бізнесі, з 2014 року базується в місті Краматорськ, де в короткі терміни пройшла розвиток від торгової точки на місцевому ринку, до мережі торгових салонів, власних виробничих та складських потужностей, власного інтернет-магазину, що динамічно розвивається.

2. Компанія Проком орієнтована передусім на місцевого покупця: його реальні потреби, можливості, традиції, смаки та вподобання, які за довгі роки роботи на місцевому ринку були вивчені досконально. Тоді як великі національні мережі будівельних супермаркетів орієнтуються переважно на «усередненого українця», й погано володіють місцевими особливостями, потребами, шляхами їх якнайкращого задоволення.

3. Компанія Проком займається не лише торгівлею, але й власним виробництвом найбільш популярних на місцевому ринку будівельних матеріалів: шлакоблоку, газобетону, дерев’яного брусу, дошки та інших пиломатеріалів. Таким чином, вона спроможна запропонувати на них найбільш вигідні ціни в регіоні: від Слов’янська до Костянтинівки, та в більш віддалених районах.

4. Маркетингова політика компанії Проком спрямована на пропозицію тільки по справжньому якісних та сучасних, найбільш модних товарів в усіх цінових сегментах, і при цьому по найбільш вигідних цінах в регіоні. В торгових точках і інтернет магазині Проком не намагаються збити клієнтів з пантелику надмірною різноманітністю пропозиції, серед якої є значна доля низькоякісних товарів (як це практикується в великих мережевих будівельних супермаркетах). Навпаки, всі товарні позиції в магазинах Проком дуже ретельно відібрані за співвідношенням вартості та якості, тому у порівнянні з пропозицією конкурентів, у більшості випадків є по справжньому оптимальним вибором.

5. Сучасні маркетингові технології (акційні компанії, бонусні пропозиції та програми, тощо) успішно та широко застосовуються в торговій мережі компанії Проком. Тож, стаючи її постійним клієнтом, з’являється маса можливостей ще більш вигідно скупитися для будівництва чи ремонту.

Навіть наведеної інформації про компанію Проком достатньо, щоб нею зацікавитися, та знайти її підтвердження в «Будмаркет procom.ua» на центральному ринку міста Слов’янська. Але це – лише початок інформаційного знайомства жителів міста з компанією Проком. В наступних інформаційних статтях вони знайдуть для себе ще багато цікавого та корисного, що зробить їх будівництво та ремонт разом з Проком більш вигідними, якісними та успішними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #Краматорськ #проком #ремонт #будівництво #матеріали
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...