![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
16:14, 23 серпня 2019 р.
Слов’янців запрошують на тренінг "Ораторське мистецтво для успішних перемов у бізнесі"
![Слов’янців запрошують на тренінг "Ораторське мистецтво для успішних... Слов’янців запрошують на тренінг "Ораторське мистецтво для успішних перемов у бізнесі"](/dist-assets/images/cap.jpg)
Кожен день ми вимовляємо тисячі слів, словосполучень і пропозицій, говоримо в діалозі, або монолозі. І хочемо, щоб кожне наше слово було зрозуміле і взято до уваги, щоб те, що ми говоримо, було значимо для інших людей.
Як це зробити? Звичайно вчитися! І в даному випадку вчитися ораторському мистецтву.
Сфера практичного застосування ораторського мистецтва надзвичайно широка і охоплює кола спілкування з колегами, керівництвом, сім’єю, близькими і друзями, а також з аудиторією під час публічного виступу. Бізнесменам навички ораторського мистецтва допомагають успішно вести ділові переговори.
Люди, які опанували ораторську майстерність, гарантують собі швидкий кар’єрний зріст, відкриття власної справи, ефективніше ведуть переговори і впевненіше виступають перед аудиторією.
Це та багато іншого розповість Вам на тренінгу тренерка Альона Куприна.
Не втрачайте такої можливості. Чекаємо на Вас! 2
Коли: 29 серпня
О котрій: 11:00
Де: Слов’янський міський центр зайнятості , каб. 12
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі