• Головна
  • Найбільш привабливою для туристів у 2019 році стала зелена зона Слов’янська
15:23, 26 серпня 2019 р.

Найбільш привабливою для туристів у 2019 році стала зелена зона Слов’янська

Найбільш привабливою для туристів у 2019 році стала зелена зона Слов’янська

Цьогорічний курортний сезон на Донеччині приніс до місцевих бюджетів регіону 992,6 тис. грн туристичного збору, що майже вдвічі перевищує торішні показники.

Найбільш привабливою для гостей регіону у 2019 році стала «зелена»  зона м. Слов`янськ, Слов’янського та Лиманського районів, яка зібрала 373,5 тис. грн туристичного збору. Другою за популярністю є курортна зона Приазовського узбережжя міста Маріуполя та Мангушського району, туристи якої сплатили 270,4 тис. гривень «турподатку». Крім того, у 2019 році з’явився ще один лідер – гості м. Краматорськ поповнили місцеву казну на 181,8 тис. гривень.

Нагадуємо, що у 2019 році відбулися значні зміни у порядку  оподаткування туристичним збором. Ставка збору встановлюється за рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі) у розмірі:

-         до 0,5 відсотка (до 20,86 грн)  – для внутрішнього туризму;

-         до 5 відсотків (до 208,65 грн) – для в’їзного туризму

від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня 2019 року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

Таким чином, гості краю сплачують туристичний збір під час поселення у пансіонатах, готелях, базах відпочинку, приватних апартаментах та сприяють подальшому розвитку перспективної туристичної галузі на Донеччині.

ДФС у Донецькій області 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #ДФС #збір #туристи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...