![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
15:23, 26 серпня 2019 р.
Найбільш привабливою для туристів у 2019 році стала зелена зона Слов’янська
![Найбільш привабливою для туристів у 2019 році стала зелена зона Сло... Найбільш привабливою для туристів у 2019 році стала зелена зона Слов’янська](/dist-assets/images/cap.jpg)
Цьогорічний курортний сезон на Донеччині приніс до місцевих бюджетів регіону 992,6 тис. грн туристичного збору, що майже вдвічі перевищує торішні показники.
Найбільш привабливою для гостей регіону у 2019 році стала «зелена» зона м. Слов`янськ, Слов’янського та Лиманського районів, яка зібрала 373,5 тис. грн туристичного збору. Другою за популярністю є курортна зона Приазовського узбережжя міста Маріуполя та Мангушського району, туристи якої сплатили 270,4 тис. гривень «турподатку». Крім того, у 2019 році з’явився ще один лідер – гості м. Краматорськ поповнили місцеву казну на 181,8 тис. гривень.
Нагадуємо, що у 2019 році відбулися значні зміни у порядку оподаткування туристичним збором. Ставка збору встановлюється за рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі) у розмірі:
- до 0,5 відсотка (до 20,86 грн) – для внутрішнього туризму;
- до 5 відсотків (до 208,65 грн) – для в’їзного туризму
від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня 2019 року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.
Таким чином, гості краю сплачують туристичний збір під час поселення у пансіонатах, готелях, базах відпочинку, приватних апартаментах та сприяють подальшому розвитку перспективної туристичної галузі на Донеччині.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі