![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
15:10, 14 вересня 2019 р.
Більше половини усіх надходжень до бюджету Донеччини – це податок на доходи фізичних осіб
![Більше половини усіх надходжень до бюджету Донеччини – це податок н... Більше половини усіх надходжень до бюджету Донеччини – це податок на доходи фізичних осіб](/dist-assets/images/cap.jpg)
Головним управлінням ДПС у Донецькій області неодноразово зазначалось, що податок на доходи фізичних осіб – лідер у наповненні як державного бюджету країни, так і місцевих бюджетів регіону.
На даний час цей податок забезпечує 52,5% загальних надходжень зведеного бюджету області.
Протягом восьми місяців 2019 року мешканці Донеччини спрямували до бюджетів всіх рівнів 8 млрд 116 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Сума сплаченого цьогоріч податку перевищує аналогічні показники минулого року на 25,5%, або на 1,6 млрд гривень.
Крім того, податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів області. З початку року на розвиток місцевих громад надійшло на 1,3 млрд грн ПДФО більше, ніж торік, а саме – майже 6,1 млрд гривень.
До державного бюджету надходження склали 2,0 млрд грн, що перевищує показники 2018 року на 0,4 млрд гривень.
Позитивна динаміка з надходжень ПДФО пояснюється не тільки зростанням з 1 січня 2019 року мінімальної заробітної плати (до речі, з початку поточного року її встановлено у розмірі 4173 гривні), але й ефективними спільними діями органів місцевої влади та фахівців податкової служби області у напрямку детінізації ринку праці.
ДФС у Донецькій області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
10:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
13:06, 13 липня
16:19, 22 липня
60
16:19, 22 липня
54
19:39, 24 липня
9
07:36, 17 липня
live comments feed...
Коментарі