![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
11:10, 24 вересня 2019 р.
Як у Слов'янську відбувається підготовка до опалювального сезону
![Як у Слов'янську відбувається підготовка до опалювального сезону Як у Слов'янську відбувається підготовка до опалювального сезону](/dist-assets/images/cap.jpg)
Попередня дата початку опалювального сезону вже відома - 15 жовтня. Міський голова стверджує, що Слов'янськ до холодів майже готовий.
Дата початку опалювального сезону 2019/2020 призначена на 15 жовтня. Але якщо протягом трьох діб температура триматиметься не вище +8 градусів, опалення з'явиться раніше - 1 жовтня.
Міський голова Вадим Лях сьогодні запевнив, що жилфонд до опалювального сезону готовий на 97%, громадські та соціальні заклади (школи, дитсади, лікарні) готові на 100%. Ще п'ять будинків по вул. Новий Побут чекають, поки закінчиться будівництво нової модульної котельні. Цього року фінансувати встановлення теплових лічильників не будуть - гроші з цього напрямку пішли на будівництво модульної котельні по вул. Новий Побут (більше 4 млн. грн.).
Доречі, про нову котельню. Як стало відомо, Слов'янська місцева прокуратура встановила порушення у закупівлі обладнання для котельні через систему Prozorro. Як прокоментував це повідомлення Вадим Лях, готується відповідь прокуратурі, а тендерний комітет вважає, що все зробив правильно та в рамках закону. За його словами, будівельні роботи ніхто припиняти не буде.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
10:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі