• Головна
  • Яку зарплату отримують держслужбовці Слов’янська
13:29, 7 жовтня 2019 р.

Яку зарплату отримують держслужбовці Слов’янська

Яку зарплату отримують держслужбовці Слов’янська

З 25 липня міському голові Слов’янська та його заступникам підвищили зарплату. А скільки зараз отримують інші працівники міськради?

На сесії міськради, яка відбулася 25 липня, депутати проголосували за внесення змін до рішення від 19.12.2018 «Про оплату праці міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови». Тобто це липневе рішення підвищило зарплату міського голови з 11 200. до 14 100 грн., а його заступникам та секретарю міськради - з 9 500 грн. до 11 500 грн. Розмір щомісячної премії міського голови складає 150%, а його заступників та секретаря – 100%.

Як свідчать результати опитування мешканців Слов’янська, котре проводилось влітку цього року, більшість вважає, що в нашому місті люди повинні отримувати зарплату від 10 тис. грн.

У зв’язку з цим ми вирішили дізнатись, яку зарплату отримують інші працівники міськради, а саме начальники відділів, управлінь, їх заступники. Для цього ми відправили інформаційний запит у міськраду. Як виявилося потім, інформація у відповіді на запит співпадає з інформацією, яка міститься у додатку до рішення виконкому від 3 липня «Про упорядкуванняструктури та умов оплати праці працівниківСлов’янської міської ради та її виконавчих органів». До речі, текст цього рішення і додаток до нього знаходиться у відкритому доступі на сайті нормативних актів Слов’янської міськради.

Тож зарплати в очільників відділів та управлінь, а також їх заступників, згідно відкритих даних, такі:

Начальник управління - 6900 грн.

Заступник начальника управління - 6555 грн.

Начальник відділу (ЦНАПу, прес-служби, інспекції), головний бухгалтер - 6600 грн.

Заступник начальника відділу (ЦНАПу) - 6270 грн.

Радник міського голови - 5120 грн.

Начальник самостійного управління - 7200 грн.

Начальник самостійного відділу(служби) - 7100 грн.

Перший заступник, заступник начальника самостійного управління - 6984 грн.

Перший заступник, заступник начальника самостійного відділу(служби) - 6887 грн.

Розмір надбавки в усіх працівників, у тому числі міського голови, його заступників та секретаря міськради, складає 50%. У начальників управлінь та відділів, а також їх заступників розмір премії складає 35%. У начальників самостійних відділів, управлінь та їх заступників премія складає 45%.

Слід зазначити, що за даними Державної служби статистики України, в Донецькій області середньомісячна зарплата чоловіків у першому кварталі 2019 року вища, ніж жінок: 12 тис. 889 грн. і 8 тис. 461 грн. відповідно. У другому кварталі зарплата чоловіків підвищилась до 15 тис. грн., а жінок – до 9 тис. грн.

#Слов'янськ #новини #міська рада #зарплата #оплата праці #держслужбовці
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...