![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
14:22, 10 жовтня 2019 р.
У Слов’янську просять відремонтувати дах школи мистецтв
![У Слов’янську просять відремонтувати дах школи мистецтв У Слов’янську просять відремонтувати дах школи мистецтв](/dist-assets/images/cap.jpg)
На сайті місцевих петицій з’явилося звернення з проханням відремонтувати частину даху Школи Мистецтв.
Автор петиції говорить про те, що у 2014 році під час бойових дій дах Слов`янської міської школи мистецтв зазнав пошкоджень. З того часу на третьому поверсі під час відлиги та дощів учням і вчителям, які працюють на третьому поверсі, доводиться терпіти незручності.
"Вчителі вимушені скасовувати заняття під час негоди, бо замість навчання їм доводиться збирату дощову та талу воду, яка тече з усієї стелі на підлогу, меблі та музичні інструменти. Дах над концертною залою протікає по всіх швах", - йдеться у петиції.
Автор петиції додає, що у 2015 році було розроблено проектно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту будівлі, в якій було виділено на реконструкцію даху, майже, 380 тисяч гривень. Проте, дах будівлі досі пошкоджений.
У петиції просять відремонтувати дах Школи Мистецтв.
Підписати звернення можна за посиланням.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
10:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
13:06, 13 липня
16:19, 22 липня
60
16:19, 22 липня
54
19:39, 24 липня
9
07:36, 17 липня
live comments feed...
Коментарі