• Головна
  • Дороги, гуртожиток та продукти харчування: закупівлі Слов'янська через Prozorro майже за три роки
15:11, 21 жовтня 2019 р.

Дороги, гуртожиток та продукти харчування: закупівлі Слов'янська через Prozorro майже за три роки

Дороги, гуртожиток та продукти харчування: закупівлі Слов'янська через Prozorro майже за три роки

Пропонуємо дізнатись, що та за якими цінами купляв Слов’янськ через систему Prozorro у період з 2017 по 2019 рік.

Аналіз закупівель через Prozorroвиконувався серед трьох підрозділів Слов’янської міської ради: управління житлово-комунального господарства, відділ освіти та відділ культури. За цей період лідером за кількістю контрактів став відділ освіти – 1062 контракти. А за сумою усіх контрактів лідирує управління ЖКГ – 351 млн. 614 тис. грн.

Серед трьох підрозділів максимальна вартість контракту теж в управління ЖКГ. Це закупівля послуги з капітального ремонту (модернізації) комунального гуртожитку по вул. Кільцевій, 2а для розміщення внутрішньо переміщених осіб. Вартість цього лоту – 74 млн. 207 тис. грн. Доречі, гуртожиток для переселенців за цією адресою так і не з'явився.

ТОП постачальників за сумою усіх контрактів

Тут одразу слід зазначити, що серед постачальників послуг та товарів за сумою усіх контрактів у лідерах знаходиться ТОВ «Інтер-Норм», у якого замовляли роботи по гуртожитку.

Є й інші великі закупівлі, але там суми не перевищують 35 млн. грн. Окрім вищезазначеного підприємства, лідерами за сумою усіх контрактів можна назвати ще п’ятьох постачальників робіт, у яких суми закупівель починаються від 20 млн. грн. По-перше, це областе КП «Донецьктеплокомуненерго», у якого замовляли пару, гарячу воду та пов’язану продукцію; послуги з інженерного проектування, роботи на об’єктах будівництва.

Друге – ТОВ «Словдорстрой»: ремонт доріг; будівництво, влаштування фундаменту та покриття шосе, доріг. Ще один лідер теж пов’язаний із ремонтом доріг, а саме ТОВ «Перша дорожньо-будівельна компанія». ТОВ «Данко» також постачало послугу з ремонту та улаштування доріг.

Будівельні роботи замовляли у ТОВ «Моноліт-Центр» - ця компанія у Слов’янську виконувала капремонт у будівлі майбутнього «Прозорого офісу», а нещодавно розпочала працювати у міському пологовому будинку.

З ким укладали найбільшу кількість контрактів

Інша категорія постачальників – за кількістю контрактів. Тут лідером став ФОП Батура, у якого налічується 68 контрактів. Підприємець постачав шкільні меблі, офісне устаткування та приладдя.

52 контракти уклали із Овчаренко Вадимом Віталійовичем, який постачав відділу освіти кухонне приладдя, товари для закладів; магістралі та трубопроводи; конструкційні матеріали, фарби; агрохімічну продукцію.

Із ДТЕК «Донецькі електромережі» уклали 48 контрактів про постачання електроенергії та її розподіл.

ФОП Сугак Юрій Іванович має 39 контрактів із відділом освіти про постачання продуктів харчування (борошно, крупи, цукор, вершкове масло, сухарі, печиво та кондитерські вироби, макарони, кава, чай, какао, шоколад, картопля).

Ще 37 контрактів укладено між міським КП «Водозниження» та УЖКГ.

Висловлюємо подяку за аналіз закупівель та інфографіку Андрію Тужикову, письменнику, громадському діячу та літературному менеджеру.

#Слов'янськ #новини #закупівлі #Prozorro #опалення #будівництво #реконструкція #електропостачання
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...