• Головна
  • У Слов’янську виступув "музичний десант" воїнів артилеристів
фото
14:19, 5 грудня 2019 р.

У Слов’янську виступув "музичний десант" воїнів артилеристів

фото
У Слов’янську виступув "музичний десант" воїнів артилеристів

З нагоди Дня Збройних Сил України у Слов’янську виступив «музичний десант» військових оркестрів.

У головному корпусі Донбаського державного педагогічного університету у мистецьких заходах взяв участь духовий оркестр 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади. Під керівництвом капітана Євгена Сочкова військові музиканти дали концерти ще й у містах Лиман і Святогірськ.

Про це повідомляють на офіційній сторінці ООС.

Глядачами і поціновувачами мілітарного мистецтва стали учнівська молодь, місцеві мешканці, ветерани бойових дій та військовослужбовці Об’єднаних сил.
До репертуару виконавців увійшли сучасні та класичні композиції, народні та військово-патріотичні пісні, рімейкові естрадні мініатюри.
Мистецтво та високий клас оркестрантів були належно оцінені присутніми, які супроводжували кожен номер бурхливими оваціями і вдячними вигуками. А мешканці Слов’янська, на додачу до теплих слів, порадували артистів ще й ексклюзивними шоколадними тортами.

Фото взяті із соцмереж.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #ООС #музичний десант #музика у Слов’янську #концерт у Слов’янську
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...