• Головна
  • У Слов'яську можуть з'явитися Правила утримання домашніх тварин
15:13, 14 грудня 2019 р.

У Слов'яську можуть з'явитися Правила утримання домашніх тварин

У Слов'яську можуть з'явитися Правила утримання домашніх тварин

На сайті Слов'янської міськради опублікували Проект Правил поводження із домашніми тваринами.

Проект містись перелік вимог до утримання і поводження із тваринами. В розділі про особливості права власності йдеться, що таке право підтверджується інформацією в Електронній базі даних інедтифікованих тварин - це міжнародна платформа Animal-id.info. Вказується, що ветериннарний паспорт - це не підтвердження права власності.

В документі прописані правила ідентифікації та реєстрації тварин. Так, згідно Проекту, ідентифікацію тварин у Слов'янську треба проводити за допомогою введення мікрочіпа під шкіру - це треба робити у ветеринарних лікарнях.

Окремий розділ стосується вилучення, конфіскації та відлову домашніх тварин. Також є цілий перелік порід собак, відповідальність власників яких підлягає обов'язковому страхуванню шкоди, яку можуть завдати ці собаки іншим особам. Тобто йдеться про собак із підвищеною агресивністю:

У Слов'яську можуть з'явитися Правила утримання домашніх тварин, фото-1

Повністю ознайомитися з Проектом Правил поводження із домашніми тваринами можна за посиланням. У порядках денних сесії та засідання виконкому, які заплановані на грудень, Проект не вказаний. А це означає, що є час для його детального вивчення. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #проект #домашні тварини #тварини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...