• Головна
  • Поїздка за кордон за зміни у місті: школи Слов'янська можуть стати учасниками всеукраїнського проєкту
13:25, 23 січня 2020 р.

Поїздка за кордон за зміни у місті: школи Слов'янська можуть стати учасниками всеукраїнського проєкту

Поїздка за кордон за зміни у місті: школи Слов'янська можуть стати учасниками всеукраїнського проєкту

Команди від шкіл Слов'янська можуть брати участь у проєкті "Відкривай Україну: ідентифікація". Переможці з кращими проєктами змін у школі чи власному населеному пункті поїдуть за кордон.

До 10 лютого 2020 року триває реєстрація на участь у проєкті "Відкривай Україну: ідентифікація". Проєкт існує вже п'ять років, мета його - показати, що саме молодь є рушійною силою змін на краще.

Сенс у тому, щоб кожна школа розробила та запропонувала власник проєкт, спрямований на вирішення проблем у власному місті чи школі. Це можуть бути зміни культурного чи соціального характеру. Таким чином діти вчаться працювати у команді, комунікувати, слухати один одного, спільно приймати рішення, обговорювати ідеї.

Спочатку ті, хто бажає взяти участь, реєструються за посиланням. З 10 лютого формуються команди. Від кожної школи має бути, як мінімум, 10 учасників - по два учні із 7 по 11 класи. Для команди обирається ментор - вчитель зі школи. Якщо у школі немає необхідних класів, можна запросити у команду учнів з іншої школи. 

Проєкт складається з декількох етапів. Спочатку формується команда, потім вона працює над презентацією. Далі починається дослідження проблем міста чи школи - для цього проводиться соціальне опитування. І вже на основі потреб та думок опитаних людей, розробляється командний проєкт.

Потім визначають переможців області у регіональному півфіналі. Туди можуть потрапити не більше 20 команд. Останній етап - фінал у Києві, де визначать остаточних переможців. Вони отримають змогу поїхати в країни Європи, аби подивитися, як просувають зміни їх однолітки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #школа #освіта #зміни #проекти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...