• Головна
  • Петиції vs плани: скільки нових доріг хочуть мешканці Слов’янська
17:10, 24 січня 2020 р.

Петиції vs плани: скільки нових доріг хочуть мешканці Слов’янська

Петиції vs плани: скільки нових доріг хочуть мешканці Слов’янська

Якість доріг - одна з головних проблем Слов'янська, а електронні петиції - найбільш популярний спосіб звернути увагу влади на те, що проблему потрібно вирішити.

Значна частина електронних петицій, які реєструють мешканці Слов’янська, стосується стану головних доріг, тротуарів та внутрішньоквартальних доріг. Одна з таких петицій була зареєстрована сьогодні, 24 січня. Автор Віталій Харченко пише, що об’їзна дорога знаходиться в аварійному стані. Тому терміново необхідно зробити ремонт дороги по вулицям: Григорія Данилевського, Машчерметовська, Дарвіна, Заводська.

Про які дороги просили у петиціях 2019 року

Якщо зібрати усі петиції стосовно доріг за минулий рік, то вийде цілий список. Так, на початку грудня авторка звернення Ірина Мурашкіна написала, що на вулиці Героїв Пілотів люди змушені йти по дорозі для транспорту, бо тротуар – у жахливому стані. У іншій петиції просили відремонтувати дорогу в провулку Медичному.

У жовтні з’явилася петиція про ремонт дороги від в’їзду до міста (Семенівка) до Краматорська. Інша петиція у жовтні була про прибудинкові дороги по вулицях Світлодарська та Батюка.

25 вересня зареєстрували петицію про тротуар по вул. Вокзальна від провулку М. Богуна до вул. Волзької. Трохи раніше звернули увагу на дорогу у провулку Андріївському від вулиці Шевченко до Поштової – автор Сергій Турта казав, що ремонту там не було років 30 точно.

Насправді, у середньому щомісяця реєстрували по дві-три петиції стосовно доріг та тротуарів, тому далі просто об’єднаємо усі вулиці, вказані у зверненнях, в один перелік:

Тротуар по вулицям Поштова та Василівська, у районі Прозорого офісу;

Тротуар по вулиці Свободи;

Капітальний ремонт дороги по вулиці Сучасній, від Черевківки до мікрорайону Хімік;

Дорога у мікрорайон Східний, починаючи від школи №7;

Дорога до пожежної частини у мікрорайоні Артема;

Повторний ремонт дороги у провулку Світлодарському;

Вулиця Армійська, що веде у мікрорайон Рибгосп;

Дороги по вулицям Жукова, Гагаріна, грейдування по вулицям Леваневського, Дніпровській, Луговій.

Вулиця Аеродромна, Паркова, провулок Виноградний;

Дорога у провулку Ярослава Мудрого;

Капремонт вулиці Голубівської;

Дорога по вулиці Каспійській;

Ремонт дороги по вулиці Барвенківській від вулиці Святогірської до перехрестя з вулицею Армійською.

Які петиції про дороги підтримали

Петицій, які набрали 250 голосів та були підтримані на сесії, декілька: ремонт дороги по вулиці Григорія Данилевського, капремонт мосту через Казенний Торець. По вулиці Данили Галицького, яку теж згадували у петиції, у квітні минулого року обіцяли зробити ямковий ремонт. Ремонт по вулиці Армійській запланували на 2020 рік.

18 вересня підтримали петиції про ремонт доріг на вулицях Аеродромна, Паркова, пров. Виноградний, Цілинна, Ізюмська.

Що ремонтували фактично

Усі петиції, які набирають необхідну кількість голосів, розглядаються комісіями, які рекомендують їх підтримати чи ні. Якщо петиція стосується доріг, її додають у спеціальний перелік. Оскільки ремонтувати багато, перелік довгий. Проблема у тому, що грошей на все не вистачає, тому завдання міськради та комісій – визначити, що потребує уваги у першу чергу. Саме дороги у минулому році стали «каменем зіткнення» під час сесій міськради – депутати не змогли знайти компроміс.

Читайте: Попытка №5: как политические игры в горсовете влияют на жизнь славянцев

Відремонтували у минулому році частково тротуар по вулиці Банківській, частину тротуару та дорогу по вул. Університетській, капремонт дороги – по вул. Ярмарковій. Також зробили першу частину капремонту бульвару Героїв Крут. На вулиці Олекси Тихого виконали лише аварійний ремонт, хоча там дорога і міст потребують більш серйозних втручань.

КП «Благоустрій» виконувало поточний ремонт по вулиці Корольова, ліквідацію дрібних та середніх пошкоджень дороги на в’їзді до медичного закладу з вулиці Ярослава Мудрого.

#Слов'янськ #новини #ремонт #капітальний ремонт #дороги #тротуари #благоустрій
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...