Що дивиться редакція сайту 6262. Фільми і серіали, які вразили

Ми вирішили продовжити нашу рубрику про закулісне життя редакції сайту міста Слов'янська 6262.

Рубрику закулісного життя редакції ми відкрили матеріалом про те, які мобільні додатки використовує команда сайту. Також наша редакторка Олександра розповідала про те, як знімали фільм «Дзевульский і Лянге»

Цього разу ми вирішили розповісти про фільми і серіали, які справили на учасників команди 6262 найсильніше враження. А ви, в свою чергу, пишіть в коментарі, які фільми у вас знаходяться у списку фаворитів.

Лідія Хаустова. Журналістка

Не можу себе назвати фанатом фільмів, але переглянула я їх досить багато.

Без сумніву, самим своїм улюбленим фільмом можу назвати «Достукатися до небес». Дуже глибокий, в ньому чергується драйв і тихий спокій. Трагедія і комедія. «На небе только и разговоров, что о море и о закате...». Я знаю цю фразу напам'ять. Повністю. У перший раз я подивилася його, коли мені було 16 років. Після цього переглядала разів 10, а то й більше. Кожен раз особливий. Немає такого, що я його дивлюся без задоволення. А ще у мене є бзік: коли я зближуються з людьми, то дивлюся цей фільм з ними. Мені цікаво, як він вплине на них, які у них будуть емоції. Ось, навіть, пишу про фільм, а мене емоції переповнюють.

Можна я не буду писати опис? Там нижче вставлять трейлер, ви все побачите самі. Але боротьба за життя − не завжди означає перебування в спокої і вживання пачок ліків. А ми коли-небудь жили? Там про силу духу, дружби, віри, краси.

Ще один з найулюбленіших - фільм«Леон Кілер». Я взагалі люблю, коли у фільмах є серйозний сенс. При цьому він подається легко і доступно. А якщо ще й з гумором - взагалі чудово. Між іншим, я після перегляду цього фільму кілером мріяла стати :) Я тоді була маленька. Фільм переглядала дуже багато раз. Мені подобається все: і гра акторів, і музичний супровід, і сюжет фільму. Так, я під нього плачу.

«Собаче життя» − найдобріший в світі фільм. Добрішого я не бачила, правда. Це фільм про життя і завданнях собак в житті людей. Одна собака проживає багато життів і розмірковує над її змістом. Вона віддана людям, господарям, вона любить все навколо. Його можна дивитися з дітьми. Ні, не так. Його ПОТРІБНО дивитися з дітьми, тому що він розкриє і розповість, чому люди повинні піклуватися про своїх вихованців. Так, там теж є і сумні, і смішні моменти. Але серйозно, добрішого фільму я не зустрічала. А ще до нього випустили і другу частину. Але, без сумніву, цей фільм не залишить байдужим нікого, правда. Дуже раджу.

Вікторія Повержук. Журналістка

Вибрати саме три фільми, от щоб прямпоза конкуренцією, було дуже складно. Я їх переглянула цілу купу, тому багато не пам’ятаю отак отразу. Але дещо особливе все ж виділила. Одрразу скажу: усі ці фільми – абсолютно різні, але, якость так сталося, що одна їх об’єднує – це красива музика, яку хочеться переслухувати окремо після перегляду.

Володар перснів

Мабуть, першість цієїтрилогіїу списку улюблених не викликає сумнівів, як і всесвіт Толкіна. Вперше я його подивилася в дитинстві, сидячи перед екраном телевізора разом з братом.

Це цілий унікальний всесвіт, ні на що не схожий, одночасно захоплюючий, прекрасний і страшний. Занурившись туди одного разу, більше не хотілося звідти повертатись.

Всесвіт Толкіна настільки великий, що від нього ніколи не втомишся і навіть через 20 років знайдеш там якісь нові деталі, історії та тонкощі, які розкриють персонажів з нового боку. І так, екранізація трилогії – найкраще фентезі з усіх, які колись створювали. Безсумнівно, дещо там змінили, деяких персонажів обділили увагою, але вона дуже детальна і наближена до оригіналу.

Це не просто дитяча наївна казочка. Це багато життів із власними драмами та історіями, а у випадку раси ельфів – це життя довжиною у вічність. Вам цікаво, як це – бачити зміну багатьох епох? Так от, тут ви це побачите. Вам буде радісно й смішно, у вас перехопить дихання від захвату, буде колотитись серце від епічних баталій, вам буде сумно.

Герой

Це чиста естетика, візуальна поезія та медитативний спокій, незважаючи на те, що стрічка сповнена бойових сцен у кращих традиціях східних бойових мистецтв. Теж уперше дивилася його в дитинстві, а потім від сили вражень ще тиждень ходила як в голову вдарена. Якщо що, я кажу про китайський фільм 2002 року.

Йдеться про підготовку та спробу здійснити замах на одного з найвидатніших імператорів Китаю Цінь Ши Хуан-ді, який об’єднав окремі князівства у велику імперію.

Чотири історії воїнів тісно сплетені між собою: Безіменний, Небо, Зламаний меч та Сніг. Вони готують замах на імператора. Але один з них збагнув, що це буде помилкою. У розмові з імператором Безіменний розповідає, як усе було, та чому він змінив рішення.

Унікальне поєднання конфуціанських ідеалів, східної філософії воїна та візуального ряду, який зачаровує. Ти бачиш вічність у дощовій краплі, яку розрізає навпіл меч. Вчишся гідності та витримці, вмінню спостерігати вир чужих емоцій, коли обличчя залишається кам’яним. Я просто залишу тут цитату імператора: «Первый идеал − это единение человека и его меча. Второй идеал − когда меч в сердце воина. Третий идеал − отсутствие меча в руке и в сердце».

Мемуари гейші

Чарівна та сповнена магії історія жінки, яка може дарувати мистецтво та красу, може вести бесіди, бути гарною компанією, жінки, яка сама – мистецтво у кожному жесті, русі та погляді. Але не може бути із тим чоловіком, якого кохає, не може сама обирати своє життя. «Історія жінки іншого сорту».

Кожного разу дивлюся, затримавши дихання. Головна героїня не має права вибору майбутнього – батьки продали її. Так вона потрапила до світу гейш, і навіть подумати не могла, що стане найвідомішою гейшою 20 століття. Переживе війну, втрати, бідність, важку роботу, але ніколи не втратить свого внутрішнього стрижня.

Картина вчить нас цінувати маленькі радощі, бачити в усьому щось позитивне, не втрачати віру. Ми занурюємось у закритий всесвіт: навчання, підготовка, ритуари, традиції. Але ми можемо тільки ось так його торкнутися – немов упіймати момент змаху крил метелика.

Олександра. Редакторка

Хочу з вами поділитись своїми емоціями від трьох кінострічок, які справили на мене враження. Кожен з цих фільмів зміг знайти відображення у моїх відчуттях та думках.

Із сучасного: «Джокер».

Цей психологічний трилер не залишив мене байдужою. Він, перш за все, розкрив для мене великі проблеми сучасного суспільства - відсутність співпереживання та емпатії, байдужість та жорстокість оточуючих. Харизматичність головного героя, який у результаті стає антигероєм, Джокером, допомогла у повній мірі продемонструвати трагедію усього людства на прикладі трагедії маленької людини.

Кілька разів переглядала: «Хатіко».

Ця багатьом відома драма, під час якої плакав кожен другий, вразила мене своєю чутливістю. Сюжет, що був заснований на реальних подіях, дуже простий і, у якійсь мірі, банальний. Проте емоції, які він викликає, дуже потужні. Після перегляду фільму починаєш замислюватись над такими одвічними питаннями, як дружба, вірність, любов.

Куди ж без мелодрами: «Непристойна пропозиція».

Старенький фільм про молоде подружжя. Тут яскраво зображена історія безмежного кохання, справжньої пристрасті і не менш шокуючої зав’язки конфлікту. Міліардер пропонує вирішити фінансові проблеми пари, провівши ніч з дружиною головного героя, і вони погоджуються! Тут є і тонка психологія стосунків пари, і романтика, і інтрига. Дуже легкий фільм, але змушує замислитись над такою одвічною темою, як «кохання».

Андрій Подольський. Дизайнер

Надприродне

Мій найулюбленіший серіал, де головними героями виступають брати Дін та Сем Вінчестери. Легендарні мисливці за демонами, перевертнями, відьмами, вампірами, привидами та іншими адськими (і не тільки) тваринами. Їх образ життя мені дуже близький та подобається, в них немає постійного дому (хоча потім це буде бункер Хранителів знань), вони горцають на Chevrolet Impala по різних штатах Америки та рятують людство від монстрів. Вони зірвали біблейський кінець світу, який влаштували ангели спеціально, руйнуючи 66 печаток.

Це вершина драматургії, постійне переживання за життя акторів, рівень жертовності братів просто зашкалює, вони роблять усе, аби врятувати одне одного від смерті, не думаючи про себе. Акторська гра на небесному рівні, постановка гри, неочікувані повороти в сюжеті (особливо смерть Смерті та Кроулі), це все разом робить його просто одним та величезним ТОПом. Блискучий продукт та найкраще, на мою думку, що знімалося людством.

Дивлячись серіал, ти просто починаєш жити іншим життям та інертно сприймати все, що відбувається у серіалі, як реальність, а це, скажімо, не так вже і погано. Шкода, що в реальному житті не можна укладати договір з демонами перехресть.І знаєте, якось абсолютно паралельно, що через 10 років я буду у пеклі, ну і шо? Нехай ті демони спочатку в Україні поживуть, а потім говорять, що пекло − це шось страшне та моторошне, якийсь старий та нікчемний стереотип.

Коротше кажучи, цей серіал став частиною мого життя, отакої.

Грімм

Другий топчик, який також про містичні, але вже фольклорні явища. Весь серіал побудований на казках братів Грімм. Головний герой − це коп на ім’я Нік Беркхард, який починає помічати дуже дивні речі, він бачить справжні обличчя людей, які насправді монстри. Нік зовсім не розуміє, що ся трапило, а потім до нього завітала рідна тітонька, яка розповіла йому, що він є одним з останніх Гріммів, які існують задля підтримки балансу існування людей та казкових потвор. Грімми − це групи непростих мисливців, вони наділені надлюдськими здібностями. Всі казкові істоти обходять десятою дорогою Гріммів, бо знають, що вони несуть загрозу для їхнього існування. Проте, за іронією долі, найкращим другом Ніка стає перевертень Монро, який допомагає копові нищити інших злих створінь та розкривати загадкові вбивства.

Кожна серія випромінює частинки казкового фольклору, який так і хочеться дивитися ще і ще. Акторська гра на рівні, графіка та спецефекти також на висоті.

Загалом, він неперевершений, захоплює з першої серії.

Ходячі мерці

Закриває мою міцну трійку, звісно ж, серіал про зомбі апокаліпсис, куди ж без нього. Тим паче серіальчик то зачотний і найкращий у своєму жанрі, чого тільки вартують гнилі та повільні як равлик зомбі. Актори підібрані чітко, Рік Граямс прокинувся у шпиталі після поранення при перестрілці, вже у світі, який вимер. Перший сезон побудований на тому, як він шукає сім’ю, другий на тому − знайшов і що далі, третій − як його дружина померла, і він ледь розум не втратив, потім Карл втратив око...до речі саме з цього серіалу пішов всім відомий мем про Карла. Звісно, на протязі всього серіалу є чимало подій, які впливають на життя героїв та відкривають нових. На мою думку, найбільш атмосферні перші два сезони, бо вони якраз показують людство, якого більше не існує.

Багато чого можна написати, але найкраще, що є в цьому серіалі − це безперечно, зомбі. Також серіал може вас навчити багато чому, зокрема він непогано так може підготувати до зомбі, навчить сприймати їх як буденність і не панікувати; розповідає і наочно показує, що з ними робити і як вбивати.Застерігає та попереджає: інші групи людей, які також вижили, будуть не дуже раді вас бачити, при наявності у них переваг над вами − ви залишитеся ні з чим і в найкращому випадку станете рабом і будете вирощувати овочеві культури (як населення Нігана).

Однозначно рекомендую до перегляду.

Валерій Гармаш. Директор

Залізна людина

Про Marvel можна казати багато та довго. Фільм символізує оптимізм: що б не відбувалося - усе якимось чином зміниться на краще. Неможна не згадати про спецефекти і про ідею самого сценарію.

Suits

Для мене це серіал про стосунки людей, коли вони, незважаючи не те, що відбувається навколо, пам'ятають про честь, гідність, дружбу. Вони приходять на допомогу один до одного.

Куди приводять мрії

Фільм дуже добрий, незважаючи на усе погане, що там відбувалося. Про стосунки, доброту, почуття. Про те, де ти хочеш бути і з ким. Коли ти дійсно чогось хочеш, то ти пройдеш крізь усе заради мрії, навіть якщо ти потрапив у пекло.

Слов'янськ новини LifeStyle фільми серіали підбірка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
342 перегляди в серпні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Суспільство
В Україні з 2000 року 8 серпня відзначається День військ зв'язку, "ураховуючи заслуги військ зв'язку у зміцненні обороноздатності держави…" згідно з Указом Президента України. Головне завдання військ зв'язку - швидко та безпечно передавати інформацію, забезпечувати зв'язок та управління військами. За часів УНР та Гетьманату в українському Генштабі відділ зв'язку був створений на два роки раніше, ніж у Червоній армії. Зв'язок забезпечували телеграфісти та р...
Кримінал
Аварія трапилася по вулиці Сучасна. Водій автомобілю БМВ на затяжному повороті не впорався з керуванням, тому авто виїхало за межі проїзної частини й там перекинулося. Внаслідок ДТП 26-річні хлопець і дівчина, які перебували в автомобілі, отримали тілесні ушкодження. Постраждалі доставлені до лікарні. Відкрито кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху...
Суспільство
У Слов'янську зареєстрували дві нових "дорожніх" петиції стосовно трьох вулиць. У першій петиції, яку зареєстрували 6 серпня, автор Олексій Мельник звертається із проханням відремонтувати дорожнє покриття на вулицях Добровольського, Барвінківська, Голубівська. За його словами, там глибокі вибоїни, рівчаки, викришування асфальту,відсутня розмітка та "лежачі поліцейські". "Три вулиці - магістральні в західному напрямку. Через незадовільний стан дороги більші...
Кримінал
Справу кримінального "квартету", який заробляв на «мертвих душах», передано до суду. В його складі був мешканець Слов'янська. Прокуратура Донецької області завершила досудове розслідування стосовно чотирьох мешканців Бахмуту, Слов’янська та Дружківки, які обвинувачуються у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 2 ст. 28 , ч. ч. 1, 3, 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання...
Суспільство
Добірка новин про ситуацію з коронавірусом в Україні та світі станом на 8 серпня. За минулу добу у Слов'яську виявили чотири нових випадки коронавірусу - у хлопчиків 2, 12 і 16 років, жінки 39 років. Загалом у місті 462 випадки COVID-19. В інших містах Донеччини за добу зафіксовано ще 13 випадків коронавірусу: сім у Маріуполі (чоловіки 43, 60 і 61 року, 5-річна дівчинка, жінки 30, 39 і 48 років); два у Лиманській ОТГ (чоловіки 33 і 45 років); по одному у В...
LifeStyle
Літо та початок осені – активна пора відпусток. Багато хто чекає весь рік, щоб у довгоочікувані 2-3 тижні «відірватись на повну». Є така тенденція – протягом року відкладати гроші на подорож чи омріяну поїздку, багато в чому собі відмовляти. Але якось виходить, що у відпустці гроші витрачаються за перші кілька днів. А після виходу на роботу доводиться болісно чекати на аванс. Тож спробуємо розібратись із тим, як та на чому заощадити у відпустці, щоб не ста...
Екологія
Слов’янська міська рада долучилась до розробки проєкту Регіонального плану управління відходами на період до 2030 року в Донецькій області. Даний Регіональний план є етапом реалізації в області Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року та Національного плану управління відходами до 2030 року.Усіх активних та небайдужих жителів нашого міста запрошують долучитися до його розробки, пройшовши опитування за посиланням. В опитуванні є пи...
Суспільство
У вихідні 8-9 серпня погода у Слов'янську буде спекотною та посушливою. Вдень температура повітря сягне +31 градуса, а вночі знизиться до +18 та +15 градусів. Вологість повітря вдень та ввечері 30-44%, вночі та вранці 51-75%. Атмосферний тиск 752-763 мм. Швидкість вітру до 5 м за секунду, напрямок переважно північно-східний та північний. Без опадів, але на небі інколи з'являтимуться хмари. У суботу хмари на небі будуть з 9 години ранку до 18.00, а в неділю...
Відео
Новини тижня від 31 липня. Сьогодні ми підготували для вас новини тижня, які заслужили на особливу увагу. У випуску говоримо про те, навіщо міськрада закупила палатки для держустанов, як святкуватимуть у місті День незалежності, обговоримо вихід ФК "Шахтар" до чвертьфіналу Ліги Європи та вибух у Бейруті, а також обговоримо те, як космічний корабель Crew Dragon повернувся на землю та коли на небі можна побачити Сатурн. Дивіться наш щотижневий випуск і ви не...