Що дивиться редакція сайту 6262. Фільми і серіали, які вразили

Ми вирішили продовжити нашу рубрику про закулісне життя редакції сайту міста Слов'янська 6262.

Рубрику закулісного життя редакції ми відкрили матеріалом про те, які мобільні додатки використовує команда сайту. Також наша редакторка Олександра розповідала про те, як знімали фільм «Дзевульский і Лянге»

Цього разу ми вирішили розповісти про фільми і серіали, які справили на учасників команди 6262 найсильніше враження. А ви, в свою чергу, пишіть в коментарі, які фільми у вас знаходяться у списку фаворитів.

Лідія Хаустова. Журналістка

Не можу себе назвати фанатом фільмів, але переглянула я їх досить багато.

Без сумніву, самим своїм улюбленим фільмом можу назвати «Достукатися до небес». Дуже глибокий, в ньому чергується драйв і тихий спокій. Трагедія і комедія. «На небе только и разговоров, что о море и о закате...». Я знаю цю фразу напам'ять. Повністю. У перший раз я подивилася його, коли мені було 16 років. Після цього переглядала разів 10, а то й більше. Кожен раз особливий. Немає такого, що я його дивлюся без задоволення. А ще у мене є бзік: коли я зближуються з людьми, то дивлюся цей фільм з ними. Мені цікаво, як він вплине на них, які у них будуть емоції. Ось, навіть, пишу про фільм, а мене емоції переповнюють.

Можна я не буду писати опис? Там нижче вставлять трейлер, ви все побачите самі. Але боротьба за життя − не завжди означає перебування в спокої і вживання пачок ліків. А ми коли-небудь жили? Там про силу духу, дружби, віри, краси.

Ще один з найулюбленіших - фільм«Леон Кілер». Я взагалі люблю, коли у фільмах є серйозний сенс. При цьому він подається легко і доступно. А якщо ще й з гумором - взагалі чудово. Між іншим, я після перегляду цього фільму кілером мріяла стати :) Я тоді була маленька. Фільм переглядала дуже багато раз. Мені подобається все: і гра акторів, і музичний супровід, і сюжет фільму. Так, я під нього плачу.

«Собаче життя» − найдобріший в світі фільм. Добрішого я не бачила, правда. Це фільм про життя і завданнях собак в житті людей. Одна собака проживає багато життів і розмірковує над її змістом. Вона віддана людям, господарям, вона любить все навколо. Його можна дивитися з дітьми. Ні, не так. Його ПОТРІБНО дивитися з дітьми, тому що він розкриє і розповість, чому люди повинні піклуватися про своїх вихованців. Так, там теж є і сумні, і смішні моменти. Але серйозно, добрішого фільму я не зустрічала. А ще до нього випустили і другу частину. Але, без сумніву, цей фільм не залишить байдужим нікого, правда. Дуже раджу.

Вікторія Повержук. Журналістка

Вибрати саме три фільми, от щоб прямпоза конкуренцією, було дуже складно. Я їх переглянула цілу купу, тому багато не пам’ятаю отак отразу. Але дещо особливе все ж виділила. Одрразу скажу: усі ці фільми – абсолютно різні, але, якость так сталося, що одна їх об’єднує – це красива музика, яку хочеться переслухувати окремо після перегляду.

Володар перснів

Мабуть, першість цієїтрилогіїу списку улюблених не викликає сумнівів, як і всесвіт Толкіна. Вперше я його подивилася в дитинстві, сидячи перед екраном телевізора разом з братом.

Це цілий унікальний всесвіт, ні на що не схожий, одночасно захоплюючий, прекрасний і страшний. Занурившись туди одного разу, більше не хотілося звідти повертатись.

Всесвіт Толкіна настільки великий, що від нього ніколи не втомишся і навіть через 20 років знайдеш там якісь нові деталі, історії та тонкощі, які розкриють персонажів з нового боку. І так, екранізація трилогії – найкраще фентезі з усіх, які колись створювали. Безсумнівно, дещо там змінили, деяких персонажів обділили увагою, але вона дуже детальна і наближена до оригіналу.

Це не просто дитяча наївна казочка. Це багато життів із власними драмами та історіями, а у випадку раси ельфів – це життя довжиною у вічність. Вам цікаво, як це – бачити зміну багатьох епох? Так от, тут ви це побачите. Вам буде радісно й смішно, у вас перехопить дихання від захвату, буде колотитись серце від епічних баталій, вам буде сумно.

Герой

Це чиста естетика, візуальна поезія та медитативний спокій, незважаючи на те, що стрічка сповнена бойових сцен у кращих традиціях східних бойових мистецтв. Теж уперше дивилася його в дитинстві, а потім від сили вражень ще тиждень ходила як в голову вдарена. Якщо що, я кажу про китайський фільм 2002 року.

Йдеться про підготовку та спробу здійснити замах на одного з найвидатніших імператорів Китаю Цінь Ши Хуан-ді, який об’єднав окремі князівства у велику імперію.

Чотири історії воїнів тісно сплетені між собою: Безіменний, Небо, Зламаний меч та Сніг. Вони готують замах на імператора. Але один з них збагнув, що це буде помилкою. У розмові з імператором Безіменний розповідає, як усе було, та чому він змінив рішення.

Унікальне поєднання конфуціанських ідеалів, східної філософії воїна та візуального ряду, який зачаровує. Ти бачиш вічність у дощовій краплі, яку розрізає навпіл меч. Вчишся гідності та витримці, вмінню спостерігати вир чужих емоцій, коли обличчя залишається кам’яним. Я просто залишу тут цитату імператора: «Первый идеал − это единение человека и его меча. Второй идеал − когда меч в сердце воина. Третий идеал − отсутствие меча в руке и в сердце».

Мемуари гейші

Чарівна та сповнена магії історія жінки, яка може дарувати мистецтво та красу, може вести бесіди, бути гарною компанією, жінки, яка сама – мистецтво у кожному жесті, русі та погляді. Але не може бути із тим чоловіком, якого кохає, не може сама обирати своє життя. «Історія жінки іншого сорту».

Кожного разу дивлюся, затримавши дихання. Головна героїня не має права вибору майбутнього – батьки продали її. Так вона потрапила до світу гейш, і навіть подумати не могла, що стане найвідомішою гейшою 20 століття. Переживе війну, втрати, бідність, важку роботу, але ніколи не втратить свого внутрішнього стрижня.

Картина вчить нас цінувати маленькі радощі, бачити в усьому щось позитивне, не втрачати віру. Ми занурюємось у закритий всесвіт: навчання, підготовка, ритуари, традиції. Але ми можемо тільки ось так його торкнутися – немов упіймати момент змаху крил метелика.

Олександра. Редакторка

Хочу з вами поділитись своїми емоціями від трьох кінострічок, які справили на мене враження. Кожен з цих фільмів зміг знайти відображення у моїх відчуттях та думках.

Із сучасного: «Джокер».

Цей психологічний трилер не залишив мене байдужою. Він, перш за все, розкрив для мене великі проблеми сучасного суспільства - відсутність співпереживання та емпатії, байдужість та жорстокість оточуючих. Харизматичність головного героя, який у результаті стає антигероєм, Джокером, допомогла у повній мірі продемонструвати трагедію усього людства на прикладі трагедії маленької людини.

Кілька разів переглядала: «Хатіко».

Ця багатьом відома драма, під час якої плакав кожен другий, вразила мене своєю чутливістю. Сюжет, що був заснований на реальних подіях, дуже простий і, у якійсь мірі, банальний. Проте емоції, які він викликає, дуже потужні. Після перегляду фільму починаєш замислюватись над такими одвічними питаннями, як дружба, вірність, любов.

Куди ж без мелодрами: «Непристойна пропозиція».

Старенький фільм про молоде подружжя. Тут яскраво зображена історія безмежного кохання, справжньої пристрасті і не менш шокуючої зав’язки конфлікту. Міліардер пропонує вирішити фінансові проблеми пари, провівши ніч з дружиною головного героя, і вони погоджуються! Тут є і тонка психологія стосунків пари, і романтика, і інтрига. Дуже легкий фільм, але змушує замислитись над такою одвічною темою, як «кохання».

Андрій Подольський. Дизайнер

Надприродне

Мій найулюбленіший серіал, де головними героями виступають брати Дін та Сем Вінчестери. Легендарні мисливці за демонами, перевертнями, відьмами, вампірами, привидами та іншими адськими (і не тільки) тваринами. Їх образ життя мені дуже близький та подобається, в них немає постійного дому (хоча потім це буде бункер Хранителів знань), вони горцають на Chevrolet Impala по різних штатах Америки та рятують людство від монстрів. Вони зірвали біблейський кінець світу, який влаштували ангели спеціально, руйнуючи 66 печаток.

Це вершина драматургії, постійне переживання за життя акторів, рівень жертовності братів просто зашкалює, вони роблять усе, аби врятувати одне одного від смерті, не думаючи про себе. Акторська гра на небесному рівні, постановка гри, неочікувані повороти в сюжеті (особливо смерть Смерті та Кроулі), це все разом робить його просто одним та величезним ТОПом. Блискучий продукт та найкраще, на мою думку, що знімалося людством.

Дивлячись серіал, ти просто починаєш жити іншим життям та інертно сприймати все, що відбувається у серіалі, як реальність, а це, скажімо, не так вже і погано. Шкода, що в реальному житті не можна укладати договір з демонами перехресть.І знаєте, якось абсолютно паралельно, що через 10 років я буду у пеклі, ну і шо? Нехай ті демони спочатку в Україні поживуть, а потім говорять, що пекло − це шось страшне та моторошне, якийсь старий та нікчемний стереотип.

Коротше кажучи, цей серіал став частиною мого життя, отакої.

Грімм

Другий топчик, який також про містичні, але вже фольклорні явища. Весь серіал побудований на казках братів Грімм. Головний герой − це коп на ім’я Нік Беркхард, який починає помічати дуже дивні речі, він бачить справжні обличчя людей, які насправді монстри. Нік зовсім не розуміє, що ся трапило, а потім до нього завітала рідна тітонька, яка розповіла йому, що він є одним з останніх Гріммів, які існують задля підтримки балансу існування людей та казкових потвор. Грімми − це групи непростих мисливців, вони наділені надлюдськими здібностями. Всі казкові істоти обходять десятою дорогою Гріммів, бо знають, що вони несуть загрозу для їхнього існування. Проте, за іронією долі, найкращим другом Ніка стає перевертень Монро, який допомагає копові нищити інших злих створінь та розкривати загадкові вбивства.

Кожна серія випромінює частинки казкового фольклору, який так і хочеться дивитися ще і ще. Акторська гра на рівні, графіка та спецефекти також на висоті.

Загалом, він неперевершений, захоплює з першої серії.

Ходячі мерці

Закриває мою міцну трійку, звісно ж, серіал про зомбі апокаліпсис, куди ж без нього. Тим паче серіальчик то зачотний і найкращий у своєму жанрі, чого тільки вартують гнилі та повільні як равлик зомбі. Актори підібрані чітко, Рік Граямс прокинувся у шпиталі після поранення при перестрілці, вже у світі, який вимер. Перший сезон побудований на тому, як він шукає сім’ю, другий на тому − знайшов і що далі, третій − як його дружина померла, і він ледь розум не втратив, потім Карл втратив око...до речі саме з цього серіалу пішов всім відомий мем про Карла. Звісно, на протязі всього серіалу є чимало подій, які впливають на життя героїв та відкривають нових. На мою думку, найбільш атмосферні перші два сезони, бо вони якраз показують людство, якого більше не існує.

Багато чого можна написати, але найкраще, що є в цьому серіалі − це безперечно, зомбі. Також серіал може вас навчити багато чому, зокрема він непогано так може підготувати до зомбі, навчить сприймати їх як буденність і не панікувати; розповідає і наочно показує, що з ними робити і як вбивати.Застерігає та попереджає: інші групи людей, які також вижили, будуть не дуже раді вас бачити, при наявності у них переваг над вами − ви залишитеся ні з чим і в найкращому випадку станете рабом і будете вирощувати овочеві культури (як населення Нігана).

Однозначно рекомендую до перегляду.

Валерій Гармаш. Директор

Залізна людина

Про Marvel можна казати багато та довго. Фільм символізує оптимізм: що б не відбувалося - усе якимось чином зміниться на краще. Неможна не згадати про спецефекти і про ідею самого сценарію.

Suits

Для мене це серіал про стосунки людей, коли вони, незважаючи не те, що відбувається навколо, пам'ятають про честь, гідність, дружбу. Вони приходять на допомогу один до одного.

Куди приводять мрії

Фільм дуже добрий, незважаючи на усе погане, що там відбувалося. Про стосунки, доброту, почуття. Про те, де ти хочеш бути і з ким. Коли ти дійсно чогось хочеш, то ти пройдеш крізь усе заради мрії, навіть якщо ти потрапив у пекло.

Слов'янськ новини LifeStyle фільми серіали підбірка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
317 переглядів в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
Чи знають мешканці Слов’янька своїх дільничних офіцерів поліції?  Ще у 2014 році в Україні заговорили про реформу правоохоронної системи. За рік міліцію трансформували у Національну поліцію. Була здійснена реорганізація структурних підрозділів, у містах почала діяти патрульна поліція, співробітники пройшли переатестацію. Змінився зовнішній вигляд поліцейського, збагатився автопарк.  Але, у першу чергу, фундамент реформи - люди. Чесні, добропорядні, цілеспр...
Суспільство
Електронна петиція про те, щоб не перейменовувати бульвар Пушкіна, набрала необхідну кількість голосів та потрапила на розгляд міськради. Бульвар Пушкіна збираються реконструювати. Вже є проєкт, який у міськраді представили громадськості. Під час презентації міська влада оголосила, що усі пропозиції щодо назви будуть розглядатися через петиції. Наприкінці січня - на початку лютого серед мешканців Слов'янська розгорілися суперечки щодо назви бульвару Пушкін...
Кримінал
Крадіжки стались протягом години в одному з розважальних закладів, де зібралась місцева молодь. Наразі за кожним фактом поліція проводить досудове розслідування. До Слов'янськї поліції одне за одним надійшли два повідомлення про крадіжки. Дві дівчини віком 18 та 16 років заявили про крадіжку свого верхнього одягу в одному з розважальних заходів міста. Надалі з'ясувалось, що їх куртки зникли з гардеробу, який ніхто не охороняв. За кілька днів дільничні офіц...
Суспільство
Сніг розтанув, а замість нього потекли ріки води. До того ж, пройшов дощ. На такий випадок у місті є зливові каналізації. Але чи всі вони працюють? Зливові каналізації у місті - сфера діяльності КП "Водозниження". Ситуацію з ними пояснив директор підприємства Сулейман Фарзалиєв. За його словами, всього у місті 320 зливових колодязів, 207 оглядових колодязів. Щомісяця чистять усі зливові колодязі, на важкодоступні увагу звертають частіше. У тих місцях, де з...
Суспільство
Патрульна поліція Слов’янська та Краматорська звертає увагу водіїв. Керування автомобілем у нетверезому стані значно знижує увагу водія та сповільнює реакцію. Ваша беспечність може призвести до трагедії.  Патрульні нагадують про відповідальність, яку можуть понести водії, випивши за кермом. Нетверезе вождіння передбачає такі санкції:  - штраф 10 200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік; - повторні дії (протягом ро...
Суспільство
З балансу КП "АТП 052814" на баланс КП "Благоустрій" передадуть три одиниці техніки замість п'яти. Ще дві одиниці залишаються на КП "АТП". 6 лютого під час засідання громадської ради обговорювали проєкт рішення виконкому про передачу декількох одиниць техніки з балансу КП "АТП" на баланс КП "Благоустрій". Громадська рада вирішила рекомендувати виконкому відкласти вирішення цього питання до висновку профільної депутатської комісії. 7 лютого Вадим Лях повідо...
Суспільство
Нещодавно у Слов’янську на двох підлітків склали адміністративні протоколи за "Булінг (цькування)". Батьки школярів мають виплатити по майже 2 тисячі гривень штрафу. Ми вирішили поцікавитися, чи поширений булінг у Слов’янську і як із ним борються у школах. Журналісти сайту 6262.com.ua роблять серію матеріалів щодо булінгу у місті. Так, ми поспілкувалися з представниками однієї із міських шкіл, представниками поліції, які займаються питаннями булінгу у школ...
Суспільство
У планах міста на 2020 рік - зайнятися тротуарами, зокрема у мікрорайоні Лісний. Сьогодні під час прес-конференції міського голови прозвучало питання, чи є плани на реконструкцію тротуара по вулиці Бульварній (ділянка між вулицями Ясна та Батюка). Вадим Лях відповів, що гроші на капітальний ремонт двох вулиць планують виділяти з міського бюджету, але усе залежить від рішення депутатів. Одна з цих двох вулиць - Батюка, інша - Мостова. Також планується облаш...
Суспільство
Що відбулось сьогодні зранку на лінії розмежування.  Що говорять в штабі ООС Сьогодні, 18 лютого, на офіційній сторінці штабу Операції Об’єднаних сил з’явилась інформація щодо атаки збройних формувань Російської Федерації позицій підрозділів Об’єднаних сил. Це відбулось поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. Обстріли позицій ворогом велись із забороненого Мінськими угодами озброєння: мінометів калібру 120 мм, гранатомет...