• Головна
  • Мікрорайону Артема у Слов’янську на папері ніколи не існувало
10:29, 2 лютого 2020 р.

Мікрорайону Артема у Слов’янську на папері ніколи не існувало

Мікрорайону Артема у Слов’янську на папері ніколи не існувало

Мікрорайону Артема у Слов’янську ніколи офіційно не існувало. 

Усі мешканці Слов’янська знають, яку місцевість мають на увазі, коли кажуть "мікрорайон Артема". Проте, офіційно ця назва ніколи не фігурувала у документах чи генеральному плані міста. Про це нам повідомив начальник відділу внутрішньої політики Дмитро Кравченко. 

До декомунізації у Слов’янську деякі автобусні та тролейбусні маршрути носили назву того самого мікрорайона "Артема", якого фактично не існувало. Також з назвою були пов’язані органи самоорганізації населення, або, іншими словами, квартальний комітет (як юридична особа: Артема-Лісний). В обох випадках у період активної фази декомунізації назву було змінено на "Лісний" - розповів Дмитро Кравченко. Ті перевізники, які не перейменували маршрути, отримували листи з рекомендаціями від відділу транспорту.

Нагадаємо, усі топоніми, які названі на честь Артема (Сергєєва) Федора Андрійовича (1883–1921) – особи, яка пов’язана зі встановленням радянської влади в Україні, діяльністю комуністичної партії та радянських органів влади (голова Раднаркому маріонеткової Донецько-Криворізької Радянської Республіки, заступник голови і нарком радянської пропаганди Тимчасового робітничо-селянського уряду України, член ЦК РКП(б).), підпадають під декомунізацію. 

Отже, коректна назва мікрорайону на сьогодні - м-н Лісний. 

Матеріал не має на меті пропагування комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #мікрорайон #Лісний #Артема
2,0
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...