• Головна
  • Жан Кім залишиться на посаді секретаря Слов'янської міськради
10:14, 27 лютого 2020 р.

Жан Кім залишиться на посаді секретаря Слов'янської міськради

Жан Кім залишиться на посаді секретаря Слов'янської міськради

У минулому році міськрада Слов'янська спробувала зняти з посади секретаря міської ради Жана Кіма. Міський голова наклав на рішення вето, тому депутати звернулися до суду. Але суд прийняв рішення, що накладене вето є чинним.

18 вересня 2019 року під час чергової сесії місцеві депутати проголосували за дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Жана Кіма. Рішення приймали шляхом таємного голосування. Перед голосуванням створили лічильну комісію.

Загалом у голосуванні взяли участь 32 депутати. За припинення повноважень Жана Кіма віддали 21 голос, проти - 10 голосів. Таким чином Жан Кім не мав займати посаду секретаря міськради та мав би виводитись зі складу виконкому.

Після цього міський голова Вадим Лях наклав вето на це рішення, оскільки проєкт рішення про припинення повноважень після публікації не знаходився на розгляді 20 днів. 

Тому 2 жовтня на позачерговій сесії це питання розглядали повторно. Рішення знову приймали шляхом голосування. "За" припинення повноважень Жана Кіма проголосували 20 депутатів, ще 8 проголосували "проти", але щоб подолати вето, потрібно було 24 голоси. Таким чином, Жан Кім продовжив займати посаду секретаря міськради.

21 жовтня до Донецького окружного адміністративного суду був поданий адміністративний позов до Вадима Ляха про визнання протиправним та скасування розпорядження міського голови від 19 вересня «Про зупинення рішення Слов`янської міської ради від 18 вересня «Про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради». Про це повідомляється на офіційному сайті міськради.

25 лютого 2020 року Донецький окружний адміністративний суд прийняв рішення про відмову у задоволенні позовних вимог позивача. Розпорядження міського голови на теперішній час є чинним. І Жан Кім продовжує займати посаду секретаря Слов’янської міськради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #СУд #семія #міськрада #місцева влада #Жан Кім
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...