• Головна
  • Виплати ветеранам війни у Слов'янську: хто та скільки отримає
17:04, 5 березня 2020 р.

Виплати ветеранам війни у Слов'янську: хто та скільки отримає

Виплати ветеранам війни у Слов'янську: хто та скільки отримає

На сайті Слов'янської міськради опублікували інформацію щоро розмірів виплат ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань.

Розміри виплат та категорії громадян, які мають право їх отримати, регламентує постанова Кабінету Міністрів від 19 лютого 2020 року "Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань".

До 5 травня гроші мають отримати наступні категорії ветеранів:

- Особи з інвалідністю внаслідок війни та колишні малолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язні концентраційних таборів, гетто, визнані особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

  • перша група інвалідності - 4120 грн.
  • друга група - 3640 грн.
  • третя група - 3160 грн.

- Учасники бойових дій, постраждалі учасники Революції Гідності та колишні неповнолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язні концтаборів, гетто, а також діти, які народилися у місцях примусового тримання їх батьків - 1390 грн.

- Ті, хто мають особливі заслуги перед Батьківщиною - 4120 грн.

Члени сімей загиблих і дружини (чоловіки) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружини (чоловіки) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин - 900 грн.

Учасники війни та колишні в’язні концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання, особи, яких насильно вивезли на примусові роботи, діти партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога - 570 грн.

Читайте: Учасників бойових дій запрошують на узгодження документів по земельним ділянкам

Пенсіонери будуть отримувати грощі в місцях виплати пенсій, працевлаштовані - у банку. Військовослужбовцям, поліцейським, начальницькому та рядовому складу органів внутрішніх справ України, начальницькому і рядовому складу Державної кримінально-виконавчої служби України будуть перераховувати кошти на спеціальні рахунки за місцем служби. 

Ті, хто не отримають допомогу, мають право отримати її до 30 вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини #ветерани #грощі #виплати #допомога #соціальна допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...