
13:26, 11 березня 2020 р.
У Слов’янську переможці малої академії наук отримали нагороди. Школярі їдуть до Києва

Сьогодні у Слов’янську привітали 16 переможців обласного етапу Малої Академії Наук.
16 школярів нагороджували у приміщенні міськради. Переможці отримали грамоти від міського голови Вадима Ляха та начальника відділу освіти Ігоря Рубльовського.
Переможці обласного етапу поїдуть за наступними перемогами до Києва. Деякі з учнів здобули перемогу у двох номінаціях.
З 16 школярів, які посіли перше, друге і третє місця у конкурсі МАН, 6 поїдуть до Києва, щоб взяти участь у наступному етапі.
Більшість переможців були учнями педагогічного ліцею.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:13
17:41
Вчора
16:51
Вчора
12:55
Вчора
Спецтема
Оголошення
12:18, 19 червня
13:33, 17 червня
9
15:12, 22 червня
1
21:38, 25 червня
08:52, 15 червня
Коментарі