![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
14:07, 22 квітня 2020 р.
4"Якщо наслідків не буде, то може не бути і санкцій", - начальник відділу поліції про порушення карантину у Святогірській лаврі
!["Якщо наслідків не буде, то може не бути і санкцій", - начальник ві... "Якщо наслідків не буде, то може не бути і санкцій", - начальник відділу поліції про порушення карантину у Святогірській лаврі](/dist-assets/images/cap.jpg)
На засідінні комісії техногенно-екологічної безпеки Святогірського виконкому щодо подій на Великодень у Святогірській лаврі висловився начальник Слов’янського відділу поліції Станіслав Загурський.
Відео транслювали зі сторінки "Стоп корупції - Святогірський підрозділ".
Нагадаємо, у Великдень на богослужіння у Святогірській лаврі зібралося більше 300 людей. Більшість з них була без масок. Ніхто не дотримувався карантинних правил і вимог.
Читайте: Три кримінальні провадження через порушення карантину у храмах. Як пройшов Великдень на Донеччині
У масках було близько 50 людей. Станіслав Загурський розповідає про те, що розмови щодо карантинних обмежень з настоятелем лаври проводилися неодноразово.
Наразі, голова Донецької ОДА Павло Кириленко говорить про те, що всі люди, які перебували там, мають бути виявлені та відправлені на ізоляцію. В рамках кримінального провадження, яке відкрили за фактом, поліція встановлюватиме, хто саме перебував там, та хто з них порушував правила карантину.
"Про санкції дуже рано казати. Найголовніше - які будуть наслідки. Якщо наслідків не буде, то може не бути і санкцій", - заявив начальник Слов’янського відділу поліції.
Наразі чекають, коли пройде 14 денний термін. Тоді буде точно зрозуміло, які наслідки цього масового зібрання отримає область.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі