![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
15:29, 26 квітня 2020 р.
Поминальна неділя у Слов'янську на карантині: люди сидять вдома, поліція чергує
![Поминальна неділя у Слов'янську на карантині: люди сидять вдома, по... Поминальна неділя у Слов'янську на карантині: люди сидять вдома, поліція чергує](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ми вирішили дізнатися, чи дотримуються слов’янці заборони відвідувати кладовища у поминальну неділю.
До Великодня і на початку тижня правила щодо поминальної неділі носили більше рекомендаційний характер. Але на одному з брифінгів у ДонОДА заявили про заборону відвідувати кладовища у поминальні дні. Слов’янська комісія з надзвичайних ситуацій також закрила для відвідування міські кладовища.
Окрім цього, сьогодні в місті не працює громадський транспорт - це має допомогти утримати людей вдома.
Аби дізнатися, як слов'янці виконують заборону щодо поминальної неділі, ми відвідали міські кладовища в райні Рибгоспу та Північне. Там сьогодні чергувала поліція. Правоохоронці нам розповіли, що люди приїжджали, хоч і зовсім небагато. Їх попереджають, що краще обрати для відвідування померлих інший день, бо сьогодні це заборонено. Або дозволяють просто зайти та швидко покласти на могилу квіти чи цукерки, а потім одразу піти.
Дійсно, у порівнянні з поминальними неділями інших років людей сьогодні на кладовищах міста майже не було. Можна, навіть, сказати, що правоохоронців було значно більше.
Докладніше про ситуацію на кладовищах дивіться у наших онлайн-трансляціях:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
10:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
17:12, 16 липня
11:55, 13 липня
19:39, 24 липня
1
06:54, 24 липня
91
16:57, 18 липня
live comments feed...
Коментарі