• Головна
  • День філолога у картинках. Смішні меми та міфи
10:30, 25 травня 2020 р.

День філолога у картинках. Смішні меми та міфи

День філолога у картинках. Смішні меми та міфи

Філологія одна з найцікавіших наук, яка включає в себе цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі.

І сьогодні, 25 травня, всі філологи святкують цю особливу для них дату.

Ця велика область знань, дозволяє професійно проводити аналіз письмових текстів, спираючись на основу їх змістовної частини, стилістичної і мовної конструкції, встановлюючи з високою точністю унікальну історію і сутність особливої духовної культури даного суспільства.

Філологія - особлива ланка, над якою завжди жартують. Але зазвичай це посміхає, а не ображає.

А ще ми вирішили розвіяти найпоширеніші міфи про філологів і їх життя.

Студенти філфаку працюють в McDonald’s

День філолога у картинках. Смішні меми та міфи, фото-6

Мабуть, вам часто доводилося чути анекдот на тему підробітку філологів: «Як знайти у натовпі філолога? Він періодично вигукує фразу «Вільна каса». Але McDonald’s  — не єдине місце, де студенти філології можуть працювати у вільний від навчання час. Часто філологи займаються репетиторством. При чому, вчать не тільки учнів, у яких проблеми з укрмовою, а й, наприклад, іноземців, які хочуть опанувати українську. Також студенти філфаку дописують статті на веб-ресурси, ведуть сторінки інтернет-видань у соцмережах. Студенти, які знають іноземну, подаються на різноманітні стипендії на навчання чи стажування за кордоном. Так що насправді у студентів-філологів багато варіантів роботи. Тим паче, у маленьких містах McDonald’sа немає :)

Філологи після здобуття освіти можуть працювати хіба що вчителями української мови та літератури

День філолога у картинках. Смішні меми та міфи, фото-7

Часто студенти філфаку чують іронічне: «І ким ти будеш? Вчителькою укрмови у Горішніх Плавнях?». Насправді ж, це тільки один із варіантів застосування філологічного фаху.

Філологи можуть працювати журналістами, редакторами, коректорами, копірайтерами, перекладачами. Їх радо беруть на роботу у видавництва, книгарні, креативні простори тощо. Зрештою, з такого фахівця може вирости непоганий письменник чи літературний критик. 

Між іншим, у команді 6262 працюють три філологи. Так що ми радо приймаємо ваші привітання :)

Філологи говорять «чистою» українською, без «тутка» і «тамка»

День філолога у картинках. Смішні меми та міфи, фото-8

Якщо ви хочете почути чисту літературну мову без «домішок», візьміть в руки правопис чи почитайте книги. Але не чекайте чути її повсякчас від знайомих філологів. Діалектизми, жаргонізми, ненормативна лексика є невіддільною частиною розмовної мови, і цуратися їх не варто. Тому «правильною» українською студенти філфаку можуть говорити під час складання іспиту чи під час роботи над дипломом, а от у щоденному спілкуванні їм, як і кожній звичайній людині, не чужі слова типу «здрстє», «чувак», «трясця» тощо. Прийміть це і змиріться, так буде завжди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #Дружківка #новини #День філолога #філологи #міфи про філологів
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...